Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/11/24 18:32 #20449

  • Horda
  • Horda Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 90
  • Oklaski: 5
Słupki owszem były, ale tylko trzy a jak widać na załączonym obrazku teraz są 4. chodzi o to o czym pisał troche wcześniej Krzyś.

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/11/24 18:25 #20446

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Pozytywne zmiany ale te słupki były juz ładny kawałek czasu temu.
P.S. Jakie ładne stojaki zamontowali przy schodach :) Takie moga stawiać wszędzie.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/11/24 15:15 #20443

  • Horda
  • Horda Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 69
  • Otrzymane podziękowania: 90
  • Oklaski: 5
Witam.

Mam parę dobrych wiadomości w sprawie WTS. Takie obrazki zastałem na dzisiejszej przejażdżce:

1. Legendarne już schody:



Myślę że tu nie ma wątpliwości, że jest to krok w dobrą stronę.

2. Omawiany w innym wątku drut kolczasty na szczycie skarpy na tyłach jednostki zniknął i obecnie wygląda to tak:



Koljeny pozytyw. Płot jest stawiany kilkadziesiąt cm dalej niż mur, który był w tym miejscu wcześniej więc plus. Niestety remont nie jest prowadzony na całej długości, ale tam gdzie nic się nie dzieje nie ma żadnych drutów.
Ps. Na dzień dzisiejszy należy uważać żeby nie wpaść na pracujących tam panów lub rusztowanie.

3. Kawałek WTS wzdłuż cmentarza garnizonowego:



Tu moje uczucia są mieszane. Dodatkowy słupek stoi na samym środku DDRiP więc jakby nie patrzył nie jest to zbyt bezpieczne dla rowerzystów. Poza tym słupek dostawiono tylko od strony ulicy 18 Pułku więc od Zawiszy Czarnego nadal można sobie tam wjechać żeby np. zaparkować a jak przekonałem się stojąc przez 2 minuty i robiąc fotki, dla chcącego nic trudnego i nawet dodatkowy słupek da się ominąć wjeżdżając częściowo w las co mam nadzieję widać na kolejnym zdjęciu (koleiny bo autko przemknęło zanim zdążyłem wyjść z podziwu dla fantazji kierowcy):



Pozdrawiam
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 21:58 #19402

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Jedź, jedź :) Bornholm to piękna, urozmaicona krajobrazowo wyspa, a rowerzysta czuje się tam na drodze jak święta krowa :lol:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 21:51 #19401

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Tomek robisz wszystko abym tam nie pojechał.......... a miałem taki piękny jednodniowy plan :D
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 21:49 #19399

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Popularnie stosowane na Bornholmie rozwiązanie antywjazdowe. Jeździłem tym i muszę przyznać, że nie miałem problemu przejechać tym rowerem z pełnym bagażem. Ostatnie zdjęcie, to karykatura rodem z Polski :side:









Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 21:06 #19397

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Pietrek jeśli by postawili na całej szerokości pojawiłby się zarzut przeszkody naruszajacy skrajnie. Patowa sytuacja.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 20:44 #19395

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Cała sprawa jest niezmiernie kuriozalna - zjawisko z archiwum ,,X"
B) Bicycle for fun B)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 20:39 #19394

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Krzyś napisał : /powtarzam ponieważ uciekła fot. nr 2/

A oto fotki dot. zagrodzonej jezdni - na 1. zdjęciu już widać naruszoną tj. zniszczoną przez samochody nawierzchnię DDRu !!!
fot. nr 1 od strony ul. Zawiszy Czarnego
SAM_9072_2014-10-13-2.jpg

fot. nr 2 od strony ul. 18 Pułku Ułanów Pomorskich
B) Bicycle for fun B)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/14 19:55 #19393

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Krzyś napisał:
A oto fotki dot. zagrodzonej jezdni - na 1. zdjęciu już widać naruszoną tj. zniszczoną przez samochody nawierzchnię DDRu !!!
fot. nr 1 od strony ul. Zawiszy Czarnego



fot. nr 2 od storny ul. 18 Pułku Ułanów Pomorskich

Załącznik nie został znaleziony


Samochody jeździły już DDR jak jeszcze nie było słupków. Po prostu obok DDR jest tak dziurawa nawierzchnia, że każdy jeździł DDR. Wiec po co te słupki? :silly: Złapałem tam jednego jadącego sobie samochodem z góry po DDR. Jak mnie zobaczył to szybko zjechał. Tam powinna stać policja, mandaciki sypałyby się jak z rękawa. Jak już chcieli postawić te słupki to przez całość powinny blokować wjazd samochodom.
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Krzyś, MARCINHD

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/13 22:28 #19373

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
A oto fotki dot. zagrodzonej jezdni - na 1. zdjęciu już widać naruszoną tj. zniszczoną przez samochody nawierzchnię DDRu !!!
fot. nr 1 od strony ul. Zawiszy Czarnego



fot. nr 2 od storny ul. 18 Pułku Ułanów Pomorskich

Załącznik nie został znaleziony

B) Bicycle for fun B)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 20:36 #19336

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Icek - ty masz GŁOWĘ nie od parady - zawsze mówiłem, że masz dobre pomyły, taka skrzynka to bardzo dobry pomysł !!!
B) Bicycle for fun B)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 20:26 #19335

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
j23 pomysł nie byłby zły ;) Pod warunkiem, że ZDM było by chętne do tej współpracy.
Innym rozwiązaniem byłoby wypisywanie takich drobnych usterem łatwych do usunięcia w jkednym wątku, a przedstawiciel zbierałby to do kupy i raz na jakiś czas podsyłał mailem do ZDM-u.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 20:18 #19334

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Niebezpieczna ,,Ciekawostka" !!!

Okazuje się, że część WTR=S jest również trasą samochodową !!!

Odcinek od Zawiszy Czarnego do 18 Pułku Ułanów Pomorskich /tj. odcinek pomiędzy cmentarzami Garnizonowym a Wojennym/ został zagrodzony poprzecznie na jezdni gruntowo-brukowej dla pojazdów samochodowych słupkami /ok. 4 szt. z każdego wjazdu/ biało-czerwonymi h=1m po obu stronach wjazdu tj. do strony ul. 18 Pułku Ułanów Pom. i ul. Zawiszy Czarnego.
Tak więc samochody nie mając możliwości korzystania z jezdni będą nagminnie jeździć po utwardzonej jezdni ścieżki rowerowej = DDR jak to już czynią w chwili obecnej czego byłem świadkiem.

Dziwny pomysł, wszak to nie jezdnia dla samochodów winna być chroniona przed ich użytkownikami a ścieżka rowerowa przed wjeżdżaniem na nią samochodów aby jej nie zniszczyć i dla porządku i bezpieczeństwa oraz ochrony jej użytkowników jakimi są słabsi od samochodów rowerzyści.

Powstał więc pas ziemi niczyjej z zagrodzonej jezdni a ścieżka rowerowa WTR=S stała się autostradą dla samochodów - sorry wybaczcie nie rozumiem sensu tego zagrodzenia.
Tym sposobem zostanie rozjeżdżona samochodami ,,nowa" za 6 mln zł WTR=S
B) Bicycle for fun B)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 20:11 #19333

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
iceman150 napisał:
Może pracownicy ZDM czytają nasze forum
Może warto stworzyć specjalny wątek dla ZDM-u
:silly:
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 20:07 #19332

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Może pracownicy ZDM czytają nasze forum.
Mam prośbę o usunięcie suchej gałęzi zwisającej nisko gdzieś na wysokości Góry Zamkowej (odcinek asfaltowy). Wczoraj podczas jazdy dostałem nią w twarz :P
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/12 19:12 #19329

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
Ważna informacja !

Jadąc dzisiaj WTR=S przy spichlerzach a mijając schody od ratusza w dól na WTR=S zauważyłem, że kogoś ruszyło i usunął wiszący od strony schodów , jak miecz Damoklesa, gotów w każdej chwili spaść na pieszych i rowerzystów poważnie uszkodzony komin na szczycie spichrza /tego z datą 1772 naprzeciw Fary/.

Mam nadzieję, że innych niespodzianek budowlanych na naszych spichrzach już nie ma, niemniej Panowie spoglądajmy nieraz do góry co ponad nami wisi na budynkach - to też jest ważne i może stanowić zagrożenie!!!

Dzięki - wielkie dzięki - temu komuś za reakcję i usunięcie zagrożenia!!!

Oby tak ten krasnoludek jeszcze zaczarował te nieszczęsne 2 agrafki na których można się nieźle wyłożyć !!!
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/05 10:21 #19089

  • Kama
  • Kama Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • ...czasem chcę być jak ptak... ;-)
  • Posty: 583
  • Otrzymane podziękowania: 136
  • Oklaski: 3
...co do samej trasy to bez komentarza...wcześniej błędy już zostały wytknięte więc nie będę się powtarzać...
...ale stwierdzenie Prezydenta ,,oni są zawsze z wszystkiego niezadowoleni'' było niesprawiedliwie wypowiedziane i to publicznie do lokalnej tv...
Panie Prezydencie...poczułam się urażona ... :dry:
Udzielił Pan wywiadu,a potem po zjeździe przy Flisaku jak gdyby nigdy nic rozmawiał Pan z tą jedną z niezadowolonych ??? :angry:
Rozmowa była sympatyczna ale z tego wynika,że tylko ,,pod publiczkę''...
...no nic...przykre :dry:

Kilka fotek z tej imprezy ;)


















,, ...okulary, rękawice, miękkie siodło wsadź na sztycę
dla dorosłych i dla dzieci, kiedy wieje, pada, świeci
on powstrzyma cię od tycia, to nie przedmiot to STYL ŻYCIA !!! ''
:D :D :D

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/03 20:07 #19037

  • Red
  • Red Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 217
  • Otrzymane podziękowania: 385
  • Oklaski: 14
Po kilkukrotnej przejażdżce WTR w obie strony stwierdzam, że to inwestycja na plus, mimo wielu uwag wymienionych poniżej. Najprzyjemniej i najrówniej w moim odczuciu jedzie się po nawierzchni gruntowej. Na drugim miejscu betonowa kostka bezfazowa. Całkiem równo ułożona, ale trzeba uważać na zakrętach, bo łatwo o uślizg tylnego koła. Natomiast na fragmencie asfaltowym okropnie trzęsie. Nawierzchnia jest bardzo nierówna, a na wysokości ratusza zalegają gnijące liście. W newralgicznych miejscach brakuje barierek, chyba już nie starczyło pieniędzy. No i brak jest skomunikowania WTR ze ścieżką z rewitalizowanego nabrzeża.
Zakręty-zawijasy wyjątkowo nieprzyjazne rowerzystom. Ich projekt jest o tyle dziwny, że zarówno w przypadku zakrętu górnego jak i dolnego jest dość miejsca, by poprowadzić je w formie łagodniejszych łuków.
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Krzyś, MARCINHD

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/01 16:21 #19018

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Podobnie jak Piowini dziś również przejechałem rowerem się całym odcinkiem Grudziądzkiej Wiślanej? Trasy Spacerowej aby wyrobić sobie własną opinię o inwestycji oddanej hucznie do użytku w ostatnią sobotę.

Grudziądzka - dlatego, że zrobiona w sposób w jaki wykonuje się podobne inwestycje w Grudziądzu niestety,
Wiślana? - ze znakiem zapytania, gdyż Wisłę widać w niewielu jej odcinkach, czasem zza wysokich drzew i krzaków. Moim zdaniem powinna cały czas prowadzić jak najbliżej Wisły od początku do końca.
Trasa Spacerowa - bo z/w na oznakowanie pionowe pierwszeństwo na niej mają piesi.

Za całkowicie chybiony i niepotrzebny uważam jej odcinek od wyjazdu z Lasku Garnizonowego do ulicy Mieszka I. Po co tam robić cokolwiek (ścieżkę, chodnik, ulicę itp.) Nie ma tam niczego godnego uwagi, żadnych wartych poznania miejsc czy krajobrazów. Ruch pieszy rowerowy samochodowy tam jest niewielki (chyba że ktoś robi sobie skrót lub zabłądzi). Nie ma się co dziwić dlaczego nie rozpoczęto na Mieszka I :)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, pieter, MARCINHD

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/01 15:55 #19017

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
No właśnie. O co chodzi niezadowolonym!? Postanowiłem się samemu przekonać i przejechałem się trasą od "Biedronki " niedaleko pętli tramwajowej w Tarpnie do Flisaka. I ku własnemu zdumieniu stwierdzam, że nie jest tak źle.
1. Całą trasa zapewne została zbudowana głównie na potrzeby wszystkich, myślę tu o pieszych i rowerzystach. Prawdą jest, że potrzeby tych ostatnich zeszły na dalszy plan i nazwa "WTR" jest (cytując jednego z polityków) "semantycznym nadużyciem".
2. Dwa ostre zakręty (agrafki) można pokonać jadąc rowerem :) ,ale jest to możliwe przy zachowaniu szczególnej ostrożności i sporych umiejętności technicznych rowerzysty - to ostatnie będzie istotne przy trudnych warunkach atmosferycznych, (wilgoć, deszcz, leżące jesienią na jezdni liście) O zimie i przymrozkach nawet boję się pomyśleć :( .
3. Nawierzchnia. Szkoda, że nie zdecydowano się np. na dłuższy odcinek gruntowy, tak jak ten w pobliżu Dzieła Rogowego. Moim zdaniem rezygnacja z betonowej kostki na rzecz takiego szutru wyszłaby na dobre.
4. Trasa jest położona w bardzo atrakcyjnym miejscu.
5. Jest to trasa wybitnie rekreacyjna, moim zdaniem nie wnosi nic, lub bardzo niewiele w systemie komunikacji rowerowej. Ale to było wiadome od samego początku jej powstawania.
6. Jest trochę z dala od miasta, nie przewiduję aby w większości był tam duży ruch pieszych. Przy małym ruchu pieszych siłą rzeczy nie dojdzie do wzajemnych pretensji, obydwie grupy użytkowników przy minimalnej dobrej woli mogą korzystać z trasy ku obopólnemu zadowoleniu. Wskazuje tu mój przykład. Jechałem we wtorek, przy ładnej pogodzie. Pieszych wyprzedziłem i minąłem łącznie kilku, rowerzystów kilkunastu. na "agrafce" rolkarz sam ustąpił miejsca (dziękuję), widząc i wiedząc, że nie da rady pokonać tego zakrętu tylko po wewnętrznej. W przypadku jakiejś wyjątkowej atrakcji, np. jakiejś imprezy na Błoniach Nadwiślańskich, trasa dla rowerzystów na pewno nie będzie przejezdna. Zostanie zablokowana przez pieszych. Jednak nawet w przypadku gdyby pasy ruchu dla obydwu grup były zdecydowanie odseparowane, też by tak było. Mamy przykład np. z DDR przy ul Kalinkowej, gdzie jest to miejsce TYLKO dla rowerów, a w niedzielę trudno się przepchać wśród pieszych. Dlatego piszę o tym w plusach, bo mam nadzieję, że tak jak przy moim pierwszym przejeździe, pieszych na co dzień niej będzie niewielu.
7. Infrastruktura zwana punktami widokowymi. Co prawda z niektórych to czego nie widać to piękny widok, a to co widać to piękny drzewostan urozmaicony krzewami, ale miejsca do odpoczynku bardzo fajne, aż żal, że prawdopodobnie szybko zostaną zdewastowane.
Podsumowując: trzeba naprawdę uważać przy zjazdach na "agrafki". Tam bardzo łatwo można się wyłożyć nawet jadąc ostrożnie. Nie powinno tak być, ale jest. Tak samo jak wiele innych niedogodności na naszych DDR.
Jednak moim zdaniem więcej jest (znowu cytując polityka) plusów dodatnie są większe od "plusów ujemnych".
Wyszło trochę chaotycznie, ale mam nadzieję, że zrozumiale.
Czyli jest dobrze, chociaż nie beznadziejnie. I z tego się cieszę.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Hardy

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/10/01 15:18 #19015

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Mucha napisał:
j23 napisał:
Nic z tej nauki nie wyjdzie - ponieważ zarówno ja jak i koledzy ze Stowarzyszenia preferujemy przestrzeganie przepisów i tego samego wymagamy od "naszej" władzy

to będziemy zjeżdżać z przepisową prędkością np 35-39 km/h

Szkoda :( , że nie chcesz jako bardziej wtajemniczony rowerzysta, pomóc mi w poprawieniu techniki jazdy na rowerze, stałbym się przez to lepszym rowerzystą.

Zmień zdanie, proszę.

PS
Jeszcze jedno proszę nie mieszaj mnie z władzą, to że wystąpiłem w obronie agrafek, nie jest tożsame z tym że bronię sikorówki jak całość.

Jeżeli uważasz, że władza złamała przepisy to zawsze możesz wystąpić przeciwko niej na drogę prawną.

j23 informacja dla Ciebie; jeżeli posiadasz informację o złamaniu prawa i nie złożyłeś "Zawiadomienia o Popełnionym Przestępstwie" sam łamiesz prawo :)

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/09/30 18:36 #19003

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Jeszcze jeden materiał filmowy z kablówki (mocno okrojony). A tak ogólnie: "była ładna pogoda, super nastrój, wielu rowerzystów - całe rodziny, piękne widoki na Wisłę, skarpa, kiełbaski i napoje, rower można było wygrać, więc o co chodzi tym niezadowolonym?"

od min.01.06 do 05.17

tvsm.pl/videoteka/gsi/2014/wrzesien/29
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/09/29 22:31 #18991

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Pieterku nie czytaj miedzy wierszami. kto powiedzial ze robie to pomiedzy ludzmi. Zachowuje srodki bezpieczenstwa i mam szczegolny wzglad na pieszych. jestem swiadomy ze to oni maja pierwszenstwo, a nawet jesli by nie mieli tego to nie uprawnialoby mnie do wjezdzania w nich. A na odcinku lesnym spacerowicze stanowwia raczej mniejszosc.
Dlatego wspomnialem tu takze o widocznosci, dzieki ktorej latwiej zachowac odpowiedni margines.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

27.09.2014 - Inauguracja Wiślanej Trasy Rowerowej 2014/09/29 22:21 #18990

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
iceman150 napisał:
Jest też niestety druga strona tych agrafek, sam widziałem jak dzieci z rodzicami bały się przejeżdżać przez to miejsce i szczerze przyznam że sam bałbym się dziecko zabrać na zjazd tą drogą.
I ta Twoja opinia jest najtrafniejszą opinią na (byle)jakość tej inwestycji.
To tak jak na maturze - praca świetnie napisana, ale nie na temat - ocena więc jest tylko jedna - DO POPRAWKI
:angry:
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś, MARCINHD
Czas generowania strony: 0.414 s.