Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Rowerowa niedziela 2015-01-11

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Rowerowa niedziela 2015-01-11

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/01/11 18:37 #21163

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Jeszcze pozdrowienia dla napotkanej Kamy !!! B)
2015/01/11 18:13 #21161

Krzyś

Krzyś Avatar


B) Rowerowa niedziela w składzie Pieter + Krzyś odbyła się pomimo świszczących wiatrów, połamanych drzew i pomrukującego nieco nieba. B)
B)
B) A zapomniałem był z nami jeszcze Światowid napotkany na koniec naszej wyprawy w parku miejskim, z tego co nam powiedział,to że był zrezygnowany i podłamany psychicznie. Wysadzono go z dotychczas zajmowanego przez niego miejsca w Parku Miejskim. B)
B) Ustąpił miejsca dzieciom, którym w jego miejscu wybudowano park rozrywki - ładny - trzeba to przyznać - a on tak lubi dzieci i chciałby z nimi pozostać. B)
B) Ów Światowid błąkał się więc po parku, chciał pojeździć na łyżwach - ale lodowicho było zamknięte!
B) Podążył więc za Rudym 102, który też zmienił swoje lokum. B) Zmęczył się facet - bo cały jest z kamienia i stanął przed Aleją Wigury, /kiedyś stał tam samolot/ i popatrzył sobie więc na Rudego 102... a gdzie odleciał mój kolega ze szczenięcych lat - samolot ? B)
B) Mówiłem mu wracaj Bracie na górę Zamkową, staniesz sobie obok Klimka - na symbolicznym kopcu /stałeś tam od 1965r./ i będziesz znowu jak w domu ... ! B)


B) Z rowerowym pozdrowieniem Pieter + Krzyś pozdrawiają styczniowo wszystkich Roweromaniaków !!! B)
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.138 s.