Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 31 maja 2015 - Dookoła Jezior Czarnych

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 31 maja 2015 - Dookoła Jezior Czarnych

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/06/01 22:12 #24025

Kasia

Kasia Avatar

Podczas tej wyprawy było wszystko to, co lubię: malownicze trasy, leśne dukty, ścieżki wzdłuż brzegu jeziora, wytyczanie nowej leśnej dróżki, gdy ta, którą jechaliśmy skończyła się, a nawet mini przeprawa przez "kładkę" nad błotkiem, bo strumyk jakby się trochę wysuszył :whistle: Oczywiście nie zabrakło leniwego wygrzewania się na pomoście, gdzie popijając gorącą herbatę mogłam regenerować siły na dalszą część trasy ;)
Trochę zmęczona ale zadowolona wróciłam do domu :P

Serdeczne podziękowania dla uczestników za wesoło, wspólnie spędzony dzień.
2015/06/01 19:39 #24018

Matołek

Matołek Avatar

Pamiątka z wyprawy :woohoo:

KLIK
2015/05/31 21:59 #24004

Matołek

Matołek Avatar

Bardzo serdecznie Wam dziękuję za wspólnie spędzoną niedzielę i fajne, luzackie rowerowanie :) Dopisało wszystko - pogoda, ekipa, humory, kondycja, widoki, poznawanie nowych, ładnych tras. Był czas na jeżdżenie, leniuchowanie, wygrzewanie się w słońcu oraz małe błądzenie :) Dziękuję również ekipie, która zmodyfikowała swoje plany, aby skrzyżować swoje szlaki z naszymi :)

W przecieraniu nowych szlaków udział wzięli:

:woohoo: Kasia
:woohoo: Borci
:woohoo: Davis
:woohoo: Milo
:woohoo: MichałMT
:woohoo: Matołek

oraz Ekipa lajtowosetkowa:

:) Sldtwa
:) Pieter

Pozdrawiam i do następnego :silly:
2015/05/31 08:25 #23989

Matołek

Matołek Avatar

Wojtino, musisz podpiłować obcasa :evil:

Wstępnie i zupełnie niezobowiązująco klikałem sobie wczoraj po mapie i wyszło mi coś takiego: KLIK. Oczywiście to tylko szkic, który może, a nawet powinien się rozmazać w przypadku, kiedy zobaczymy jakąś kuszącą dróżkę :woohoo: No i oczywiście jak się da, to zdecydowanie przykleiłbym się bliżej brzegów jezior czarnych :evil:

Marcinie, jak coś, to zawsze możesz obrać nasz aktualny kierunek i zrobić nam odprowadzkę :)
2015/05/31 08:19 #23988

MARCINHD

MARCINHD Avatar

...ja też bym chętnie popedałował..... ale do południa załatwiam rodzinnie...ale po 14..... może coś się zmontuje :)
2015/05/31 08:18 #23987

wojtino

wojtino Avatar

Chętnie bym dziś poeksperymentował ale siedzę pod pantoflem :evil: :evil: :evil:
2015/05/31 00:00 #23985

Kasia

Kasia Avatar

Jadę.
To idealne miejsce na leniuchowanie na pomoście :D
2015/05/30 23:53 #23984

Borci

Borci Avatar

Jestem chętny.
Wnuczka mi wywieźli, muszę odreagować.
2015/05/30 23:35 #23983

Matołek

Matołek Avatar

Chętnie podłączyłbym się do lajtowej setki zaproponowanej przez Sldtwa, ale nie ukrywając jestem śpiochem i 10.00 to max na co stać mnie w niedzielę :P

Propozycja jest taka:

:woohoo: Start o 10.34 z Mariny

:woohoo: Dystans: 100 plus

:woohoo: Trasa TAM eksperymentalna - mapa pełna jest dróg, po których moje koła jeszcze nie stąpały :P

:woohoo: Trasa powrót - znane ubite szutrówki i asfalt, co by nie wykończyć ekipy, chyba, że będzie w ekipie niedosyt na ekperymenty ;)

:woohoo: Spokojne, ale zdecydowane, z postojami na leniuchowanie :)

:woohoo: Powrót- najprawdopodobniej w maju ;)

Kto się pisze? :woohoo:
Czas generowania strony: 0.136 s.