Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 10.10.2015 - Setka z plusem i widokowym ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o:

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/13 18:08 #26155

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
ja również dziękuję za wspólnie spędzony czas w sobotę, cieszą mnie takie nasze inicjatywy gdzie rower nas łączy a nie dzieli :)
z przyjemnością wezmę udział w kolejnej ogniskowej sobocie lub niedzieli :laugh:

Dziękuję także Davisowi za przeurocze zdjęcia grupy kotów z Grupy :P
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Davis, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 21:06 #26152

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
...a żałuj Aniu żałuj :whistle: ;) hihi :) ..... następnym razem postarajcie się być :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 20:51 #26151

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
"Zabrakło tylko jednego elemnetu infrastruktury :) Nie nie rowerowej, ale ogniskowej. Mianowice nie było "wesołej ławeczki" z Orłowa."

Jak miło, że ktoś wspomniał "wesołą ławeczkę". Dziękuję;-)
Widzę, że ominęło mnie wspaniałe rowerowanie, szkoda ;-( żałuję, że nie mogłam być z Wami, szczególnie że towarzystwo było wyborowe i tak liczne;-)
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 20:41 #26150

  • Aneta
  • Aneta Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 91
  • Oklaski: 0
Rowniez dolaczam sie do podziekowan za mile :) sobotnie rowerowanie :woohoo: .Dzieki grupie B :evil: moglam przezyc cos wspanialego-spelnily sie moje ciche marzenia ;) - pokonalam DIABELCE :evil: DZIEKUJE :) Dziekuje tez za dodanie otuchy i wiare we mnie na diabelskim szlaku :evil: .Bylo to tez moje pierwsze ognisko w tak duzej sympatycznej grupie rowerzystow :ok: i mysle,ze nie ostatnie :ok: .Do nastepnego rowerowania :P
Believe In Yourself ;-)
Za tę wiadomość podziękował(a): Monika, Hardy, kaja, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 15:25 #26149

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Wszystkim Wielkie Dzięki za wyjątkowo miłe biesiadowanie przy ognisku. Przeziębienie od razu minęło, jak ręką odjął. Ekipa niezapowiedzianych i zapowiedzianych uczestników dopisała licznie mimo różnych przeciwności.

Zabrakło tylko jednego elemnetu infrastruktury :) Nie nie rowerowej, ale ogniskowej. Mianowice nie było "wesołej ławeczki" z Orłowa. I Pamiętajmy!!! Jak "śpiewał" Jerzy Sthur "Śpiewać każdy może" (przecież nie o to chodzi jak co komu wychodzi)

Zeszłosezonowy serial "ogniskowych niedziel" z prologiem w ostatnią sobotę jak najbardziej warto kontynuować!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, ainak, kaja, MARCINHD, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 14:46 #26148

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Z reguły celebrujemy różne rowerowe wyczyny, więc również wypadałoby podkreślić sobotni wyczyn Anetki, która nie bacząc na liczne przestrogi ze strony uczestników grupy B podjęła wyzwanie i pokonała Diabelce, a potem jeszcze całą prawie 130 km trasę. Tym samym jako jedyna z naszych Pań znalazła się w gronie sympatyków i zdobywców tego iście diabelskiego szlaku. Dziękuję również wszystkim dziewczynom, które nie bacząc na zimno pojawiły się na ognisku i tylko dzięki temu było ono aż tak udane :) Z tego też powodu pojawia się następujące pytanie: - kiedy organizujemy następne :woohoo: ???
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, kaja, MARCINHD, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 14:10 #26147

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 2
Również dołączam się do podziękowań za organizację, pomysł, atmosferę rowerowo ogniskowej soboty. :ok: :ok:
Na ognisko przyjechałam z grupą podmiejską i mimo, że przejechałam mniej kilometrów niż grupy poranne, byłam w pełni usatysfakcjonowana. Miałam troszeczkę lenia po porannym spojrzeniu na termometr, ale nie żałuję, że pojechałam z Wami. Stwierdzam, że ostatnio brakowało mi nawet takich krótkich przejażdżek w tak fajnym towarzystwie. :P

Wielkie dzięki dla wszystkich zakręconych rowerowo ludzików B) B)

Mam nadzieję, że będzie więcej takich spotkań :)

Do następnego!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, pieter, kaja, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/12 06:22 #26146

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
..... pozwoliłem sobie użyczyć Davis Twoich zdjęć w końcowej części filmiku, mam nadzieję że się nie gniewasz ;)



..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, pieter, kaja, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 16:36 #26143

  • Estera
  • Estera Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 55
  • Otrzymane podziękowania: 128
  • Oklaski: 2
Jakoś się prędzej nie załapałam na żadne ognisko więc tym bardziej zapadnie cieplutko w mojej pamięci.Piękne widoki, wspaniali ludzie i ogień wokół którego miło było spędzić czas, aż nie chciało się wracać...oby częściej ;)
Dziękuję i do następnego!
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, pieter, kaja, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 12:31 #26139

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Pięknie to wszystko wyszło :ok:
Dawno tylu biesiadników przy ognisku nie było, nawet płeć piękna reprezentowana była w sporej sile :) Tak trzymać! :)
Za wspólne rowerowanie wszystkim serdecznie dziękuję i do następnego razu.
Kilka pamiątkowych zdjęć w naszej galerii

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, Meg, pieter, Kasia, kaja, ŁOBUZIA, MARCINHD, Estera, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 12:08 #26138

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Poranne temperatury troszkę zaskoczyły ;) ale świecące przez cały dzień słońce dawało moc i zachęcało do dalszej jazdy.
Widoki z miejsca ogniska były cudne, a ilość osób biesiadujących przy ognisku miło zaskoczyła :)

Serdeczne podziękowania za wspólnie spędzony dzień na rowerze i wieczór przy ognisku :)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, pieter, kaja, MARCINHD, Estera, Qba84

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 12:02 #26137

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
To był dobry dzień :)

Pomysł z podzieleniem ekip był bardzo dobry i wyszło to nam całkiem zgrabnie - poślizgi były niewielkie a każda grupa miała dobrą organizację :P Dzięki temu każdy miał to co chciał a na samym końcu zebrała się najliczniejsza grupa z jaką miałem przyjemność ogniskować :)
Dziękuje pomysłodawcom czyli Pieterowi i Matołkowi za organizację a Andrzejowi za fajny teren z niezłym widokiem :) Do następnego.......
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, pieter, kaja, MARCINHD, Estera, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 11:42 #26136

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
No! :) Fajnie spędzona sobota. Dziękuję wszystkim za wspólne rowerowanie :)

Byliśmy na rowerze,
w jesiennym plenerze,
siedliśmy przy ognisku,
w dużej liczbie w ścisku.

(Po drugiej stronie Grudziądz
światłami nam mrugał,
i most autostrady
spinał Wisły strugę.)

Kiełbaski się piekły,
z tłuszczyku obciekły,
na tuszę nie zważano,
jadłem się obżerano.

Nocny powrót przez pole
wzmagał w każdym wolę
nacisnąć na pedały,
gdyż mróz był niemały.

W domu zaś miłe ciepełko,
chrupki chlebek, masełko,
kieliszek dobrej nalewki...
to rytuał rozgrzewki.

Na koniec prysznic wieczorny
i... skończył się dzień upojny.

;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Bartek, Meg, Davis, Kasia, maly, kaja, ŁOBUZIA, MARCINHD, Estera, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 11:32 #26135

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
i ja dziękuję za wczorajsze wesołe rowerowanie terenowo-szosowe zakończone wspaniałym ogniskiem...które już pięknie rozpalone czekało na nas:)
miło było spotkać tylku znajomych roweromaniaków w jednym miejscu :) jeszcze raz dzięki i do zobaczenia :) a filmik...wstawię wieczorem lub jutro ;)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, Hardy, Bartek, kaja, Estera, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/11 11:24 #26134

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Zacznę od przyznania się Wam, że to bardzo miłe uczucie, widzieć tylu znajomych rowerzystów przy jednym ognisku, choć chwilę posiedzieć, pogadać i powygłupiać - aż robi się w duszy cieplutko :woohoo: Dlatego z całego serca dziękuję Wam wszystkim, którzy wzięliście udział w tym wczorajszym rowerowo-towarzystkim spotkaniu :) Jesteście Super Ekipą :woohoo:

Pomysł podsunął Pieter i od początku czynnie go wspierał, stąd do niego kieruję szczególne podziękowania. Dziękuję również naszemu gospodarzowi, którego niestety wczoraj zatrzymała praca, przez co nie mógł być z nami obecny. To Andrzej sam wyszedł z propozycją, aby udostępnić nam teren i opał oraz pokazał nam co, jak i gdzie :) Dzięki Andrzeju :)

Cała idea opierała się na tym, aby dla każdego było coś miłego. Wiemy przecież, że jedni wolą górki i błotka, inni twarde i płaskie nawierzchnie, ale przede wszystkim różnimy się preferencjami co do pokonywanych dystansów, za to zawsze łączy nas frajda czerpana z jazdy rowerem. Stąd właśnie powstał wczorajszy drużynowy "trójbój" ;) Dzięki temu, że ognisko było blisko, mogliśmy choć na kilka chwil skrzyżować nasze szlaki i połączyć w jedną drużynę :woohoo: Trzeba też przyznać, że synchronizacja trzech wczorajszych ekip wypadła bardzo zgrabnie :)

Jeszcze raz bardzo gorąco Wam dziękuję za udział i miłą atmosferę, pomimo porannych i wieczornych chłodów :)

A oto nasza wczorajsza drużyna:

:woohoo: Iza
:woohoo: Danka
:woohoo: Meg
:woohoo: Kasia
:woohoo: Aneta
:woohoo: Simply_red
:woohoo: Łobuzia
:woohoo: Estera
:woohoo: Monika
:woohoo: Hardy
:woohoo: Bartek
:woohoo: MarcinHD
:woohoo: Pieter
:woohoo: Qba84
:woohoo: Krzys80
:woohoo: Kaja
:woohoo: Maly
:woohoo: Skenay
:woohoo: MaciejPH
:woohoo: Sąsiad CCH
:woohoo: Darek
:woohoo: Davis
:woohoo: Matołek

Ps. Bardzo dziękuję Qbie84, Kaji, Pieterowi i Monice za zaangażowanie w akcję dogaszania ogniska, które zostało niemal profesjonalnie rozzbrojone :)

Serdecznie pozdrawiam i do następnego :)

Ps2. Czekamy na fotki i filmik :lol:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Monika, Hardy, Bartek, Meg, Davis, pieter, Danka, Kasia, maly, kaja, ŁOBUZIA, MARCINHD, Estera, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/10 18:53 #26133

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Dziękuję wszystkim za wspólne rowerowanie i spędzony czas. Było super.
Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Estera, Qba84, Aneta

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/10 15:14 #26132

  • skenay
  • skenay Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 61
  • Oklaski: 0
maly napisał:
ŁOBUZIA napisał:
Kasia napisał:

Grupa dalekobieżna


a) Podwiesk


B) Hardy
B) Matołek
B) Kasia

b) Diabelce


B) Bartek
B) MarcinHD
B) Pieter
B) Qba84
B) Aneta

Grupa Podmiejska


B) Iza
B) Danka
B) Meg
B) Krzys80
B) simply red
B) Monika
B) Kaja
B) Łobuzia
B) Maly
B) Skenay
(brat Krzyś80)

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/10 15:11 #26131

  • maly
  • maly Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 322
  • Oklaski: 1
ŁOBUZIA napisał:
Kasia napisał:

Grupa dalekobieżna


a) Podwiesk


B) Hardy
B) Matołek
B) Kasia

b) Diabelce


B) Bartek
B) MarcinHD
B) Pieter
B) Qba84
B) Aneta

Grupa Podmiejska


B) Iza
B) Danka
B) Meg
B) Krzys80
B) simply red
B) Monika
B) Kaja
B) Łobuzia
B) Maly

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/10 07:27 #26129

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Jest piękna, jesienna pogoda :woohoo:

Do zobaczenia :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 23:12 #26128

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
Kasia napisał:

Grupa dalekobieżna


a) Podwiesk


B) Hardy
B) Matołek
B) Kasia

b) Diabelce


B) Bartek
B) MarcinHD
B) Pieter
B) Qba84
B) Aneta

Grupa Podmiejska


B) Iza
B) Danka
B) Meg
B) Krzys80
B) simply red
B) Monika
B) Kaja
B) Łobuzia
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 22:36 #26127

  • kaja
  • kaja Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 47
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 1
Jadę z dziewczynami i z Krzysiem.Nie mogę go zostawić samego w damskim towarzystwie. :) :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 22:03 #26126

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19

Grupa dalekobieżna


a) Podwiesk


B) Hardy
B) Matołek
B) Kasia

b) Diabelce


B) Bartek
B) MarcinHD
B) Pieter
B) Qba84
B) Aneta

Grupa Podmiejska


B) Iza
B) Danka
B) Meg
B) Krzys80
B) simply red
B) Monika
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 21:53 #26125

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
No nie po prostu nie mam wyjścia :)

I jak mógłbym nie skorzystać z tak miłego towarzystwa :)

Zbiórka 15:40 na ławeczkach w Marinie

Start 15:45

"Przeziębieniowe" tempo w stronę zachodzącego słońca (mam nadzieję)

Do zogniskowania!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Meg, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 21:49 #26124

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
No! :evil:
Można to nazwać "I Gwiaździstym Zlotem GSR" ;) Brakuje tylko "promieni" znajomych rowerzystów z Chełmna, Świecia i Nowego :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, MARCINHD

10.10.2015 - Setka z plusem i widokowy ogniskiem, czyli plan na sobotę ((o: 2015/10/09 21:18 #26123

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Monika napisał:
A tymczasem:

Grupa dalekobieżna

a) Podwiesk

B) Hardy
B) Matołek

b) Diabelce

B) Bartek
B) MarcinHD
B) Pieter
B) Qba84
B) Aneta

Grupa Podmiejska

B) Iza
B) Danka
B) Meg
B) Krzys80
B) simply red
B) Monika
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.312 s.