Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 12.12.2015 - Wąwóz w okolicach Wałdowa z ogniskiem

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 12.12.2015 - Wąwóz w okolicach Wałdowa z ogniskiem

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/12/13 11:03 #26681

chunk

chunk Avatar

Wycieczka rewelacyjna! :) Ekipa doborowa! :)
W tych rejonach nie miałem jeszcze przyjemności kręcić i wrócę tam z pewnością.
Pozdrawiam wczorajszych wariatów i do zobaczenia niebawem :).
Kilka fotek upamiętniających wczorajsze wydarzenia :evil:
Załączniki:
2015/12/13 10:12 #26680

Bartek

Bartek Avatar

Spokojnie ,spokojnie - co sie odwlecze to nie uciecze :) Chcialem podziekowac wszystkim uczestnikom ktorzy na zlosc dosc podlej pogodzie postanowili sie przewietrzyc :) Krecili wczoraj :

B) Ainak
B) Aneta
B) Danka
B) Chunk
B) Jaca
B) Pieter
B) Wojtino
B) Lef
B) Bartek

Wczorajsza wyprawa okazala sie blotnym szalenstwem ,istna Kambodza w porze deszczowej :) Wszyscy umorusani jak swieta ziemia ale usmiechnieci dotarli bezpiecznie do domow. Ania z Danka wiedzialy co robia ewakuujac sie przed wawozem :) Natomiast reszta z niewielkimi przygodami urzadzila sobie zacnej wielkosci ognisko w najciemniejszym zakatku wawozu i spozyla zasluzony obiad B) Chlopakow robiacych zdjecia prosze o wrzucenie kilku zeby pokazac skale blotnego problemu ;) Dzieki i do nastepnego :evil:
2015/12/12 20:23 #26679

ainak

ainak Avatar

Czekam i czekam na wpis "organizatora" w sprawie dzisiejszej wycieczki i nic. :-( W takim razie wysunę się przed szereg i podziękuję dzisiejszej ekipie za miłą przejażdżkę (nawet pogoda nie była dużym utrapieniem),kierownikowi dziękuję za fajną trasę, znowu coś nowego;-) Dance dziękuję za towarzystwo w drodze powrotnej;-)
2015/12/12 07:11 #26671

Bartek

Bartek Avatar

Wyglada dobrze-sucho i 5 stopni ;) Czyli nie ma wymigywania sie - jedziemy :-)
2015/12/11 17:50 #26670

Bartek

Bartek Avatar

Proponuje skonsultowac okolo 7 rano warunki pogodowe i ustalic czy i gdzie jedziemy ;) Nie chcialbym ciagnac ekipy do wawozu w brzydka pogode bo straci on caly urok a warunki w nim zrobia sie naprawde trudne. Rano po 7 bedzie info co robimy.
2015/12/11 16:56 #26669

chunk

chunk Avatar

Bartek napisał:
Wroble cwierkaja ,ze Nowe wystawia ekipe i przy sprzyjajacych wiatrach zawitaja rano pod Lidla zeby sie z nami pokrecic :) Ale to juz niech sie wypowiedza sami zainteresowani :)

No i wyćwierkały ;)

B) Bartek
B) Pieter
B) Wojtino
B) MARCINHD 50 % jak będę na starcie... to jadę...jak nie to nie czekajcie... ( za dużo spraw na głowie)
B) Danka
B) Aneta
B) Jaca (przy sprzyjających wiatrach)
B) chunk (przy sprzyjających wiatrach)
2015/12/11 16:28 #26668

Aneta

Aneta Avatar

B) Bartek
B) Pieter
B) Wojtino
B) MARCINHD 50 % jak będę na starcie... to jadę...jak nie to nie czekajcie... ( za dużo spraw na głowie)
B) Danka
B) Aneta
2015/12/11 12:36 #26667

Bartek

Bartek Avatar

Wroble cwierkaja ,ze Nowe wystawia ekipe i przy sprzyjajacych wiatrach zawitaja rano pod Lidla zeby sie z nami pokrecic :) Ale to juz niech sie wypowiedza sami zainteresowani :)
2015/12/10 23:48 #26666

Danka

Danka Avatar

B) Bartek
B) Pieter
B) Wojtino
B) MARCINHD 50 % jak będę na starcie... to jadę...jak nie to nie czekajcie... ( za dużo spraw na głowie)
B) Danka
2015/12/10 21:38 #26664

iceman150

iceman150 Avatar

No właśnie też mi świta że w okolicy tego wąwozu skatowałem rower, wręcz go nieco zdemolowałem :P
2015/12/10 21:11 #26661

Bartek

Bartek Avatar

Qba84 napisał:
Ale, ale... tak się teraz zastanawiam- zajrzałem na stronę mtb mazovia zamana group- i widzę: 30. 07. Gdz etap IX ,,więcej na ten temat wkrótce".

A Bartek piszesz, że wąwóz jest na trasie maratonu.

Czyli trasa jest już znana? A jeszcze oficjalnie nie potwierdzona?
No przeciez zarys trasy pojechal Zamana z chlopakami z wheel brothers :-) Wiec wgralem sobie ja do telefonu i pojechalismy w srode :-)To szkic ale doooobry szkic :-)
2015/12/10 21:02 #26660

Qba84

Qba84 Avatar

Ale, ale... tak się teraz zastanawiam- zajrzałem na stronę mtb mazovia zamana group- i widzę: 30. 07. Gdz etap IX ,,więcej na ten temat wkrótce".

A Bartek piszesz, że wąwóz jest na trasie maratonu.

Czyli trasa jest już znana? A jeszcze oficjalnie nie potwierdzona?
2015/12/10 20:52 #26659

Bartek

Bartek Avatar

Livy napisał:
Żółwiki? Uroczo:)
Pieszczotliwa nazwa ktora zostala ukuta podczas wyprawy dwoch ekip do Kwidzyna :-) Sam bylem wtedy kierownikiem grupy "zolwikow" :-)
2015/12/10 20:44 #26658

Livy

Livy Avatar

Żółwiki? Uroczo:)
2015/12/10 20:42 #26657

Bartek

Bartek Avatar

Livy napisał:
Skoro tempo spokojne(czy aby na pewno?) i ilość km do zaakceptowania, to może się zdecyduję.. po wielomiesięcznej przerwie od roweru..

Tempo lajtowe a trase maratonu zahaczamy tylko w jej najbardziej malowniczych zakatkach :-)Zapraszam wiec wszystkie zolwiki :-)
Czas generowania strony: 0.153 s.