Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Zbliża się pierwszy ciepły weekend - 17-18 marca 2012

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Zbliża się pierwszy ciepły weekend - 17-18 marca 2012

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/03/19 11:47 #3972

Matołek

Matołek Avatar

Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom wczorajszej wyprawy nad Jezioro Głęboczek, a w szczególności naszej Pani Kierownik, z którą czuliśmy się bezpiecznie i zawsze wiedzieliśmy dokąd jechać :P

Pozdrawiam i dorzucam kilka wybranych FOTEK :silly:

Ps. Obiecuję opisać przejechaną trasę, bo myślę, że jest tego warta :cheer:
2012/03/18 10:01 #3969

Ala

Ala Avatar

\"Start - 11.00 spod parkowego samolotu

Trasa do ustalenia - wstępna propozycja na północ, np. nad jezioro Głęboczek niedaleko Gardei przez Nową Wieś, Parski, Zakiurzewo, Wielki Wełcz, Okrągłą Łąkę.\"

Aktualne ?:D
2012/03/15 12:45 #3954

krzys80

krzys80 Avatar

:) liczę, że niedzielna wycieczka dojdzie do skutku! Mam nadzieję że dopisze dobra pogoda i frekwencja
2012/03/15 08:34 #3952

Matołek

Matołek Avatar

No cóż, kobiety bywają kapryśne i taka już ich uroda ;):P

Pogoda dla rowerzystów też bywa kapryśna, ale jeśli będzie tak, jak zapowiadają, to rewelacja :cheer:

Pozdrawiam :silly:
2012/03/15 08:17 #3951

Ala

Ala Avatar

ja się wstępnie piszę na niedzielę (wstępnie, bo jestem kapryśna na warunki pogodowe :blink: ) i już się nie mogę doczekać B)
2012/03/15 00:19 #3950

PieTer20

PieTer20 Avatar

Nic nie obiecuję, ale być może będę mógł się gdzieś wybrać w niedzięlę:)
2012/03/14 23:48 #3949

Matołek

Matołek Avatar

Nie wiem, jak Wy, ale ja miałbym ochotę porowerować :laugh:

Widziałem na stronie Kalinki propozycję użytkownika kaszub302 przejażdżki na sobotę. Trasa dość krótka: SZTYNWAG - GOGOLIN - WIELKIE ŁUNAWY - SOSNÓWKA - SZYNYCH - łącznie ok 20 km. Start ma być o 12 z ronda koło Reala.

Nie ukrywam, że chodzi mi po głowie coś dłuższego, 50-60 km, ale jak nie znajdę chętnych, to zapewne podłączę się do ekipy z Kalinki :)

....

Rozmawiałem też wstępnie z Pauliną o czymś na niedzielę, 18 marca. Oto propozycja:

Start - 11.00 spod parkowego samolotu

Trasa do ustalenia - wstępna propozycja na północ, np. nad jezioro Głęboczek niedaleko Gardei przez Nową Wieś, Parski, Zakiurzewo, Wielki Wełcz, Okrągłą Łąkę. Jeśli to jest to jezioro, o którym myślę, to są tam świetne warunki do rozpalenia ogniska :evil:

Jeśli ktoś jest chętny, to proszę pisać. szczególnie będę namawiał Krzysia, bo wiem, że w sobotę biedak pracuje :(

Pozdrawiam :silly:
Czas generowania strony: 0.142 s.