Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Popołudniowy spacer rowerowy

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Popołudniowy spacer rowerowy

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/03/27 23:08 #4024

rybka

rybka Avatar

Oczywiście jutro się okaże czy po anginie, czy przyczepi się chrypka .Kolacja smakowała jak nigdy(bo zwykle kolacji nie jadam). :))

papa
2012/03/27 23:03 #4023

rybka

rybka Avatar

Dzięki za wspólne rowerowanie Schwinnek :) i za cierpliwość i wyrozumiałość dla mojej( jak się okazało )mało rewelacyjnej kondycji, :( ale obiecuje że będę jeździć teraz już codziennie ;) :laugh:
2012/03/27 21:57 #4022

Matołek

Matołek Avatar

Zwłaszcza w taki wiatr, jak dzisiaj...

A ja po całym łiiikendzie pedałowania kuruję gardziołko :blink:

Pozdrawiam i liczę na więcej takich propozycji - byle nie jutro (w pracy) i pojutrze (w pracy) :silly:
2012/03/27 21:54 #4021

Schwinnek

Schwinnek Avatar

32km to po anginie jednak trochę szaleństwo:)
2012/03/27 11:06 #4019

rybka

rybka Avatar

Ponieważ czuję nieodpartą chęć popedałowania :silly: proponuję spacer rowerowy.Po przebytej anginie nie chcę ryzykować szaleńczej jazdy :ohmy: ,proponuję light. Trasa to może Jezioro Tarpińskie,Kłódka(kaskada wodna Osy),Białochowo-Jezioro,powrót Nowa Wieś.Jeżeli jest ktoś chętny żeby po prostu popedałować,pogapić się na budzącą się Wiosnę :woohoo: to zapraszam pod SAMOLOT o 16.30( czekam 10 min.)
Czas generowania strony: 0.142 s.