Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Szczytny cel :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Szczytny cel :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/10/01 21:32 #11229

Hardy

Hardy Avatar

c.d. ... a dla Małego nie było złych dróg, kiedy chciał się dostać do celu :whistle:


Załączniki:
2013/10/01 21:25 #11227

Hardy

Hardy Avatar

Dla przypomnienia - nie tylko u nas ścieżki rowerowe są pełne "niespodzianek". Pamiętacie tę przerwaną ddr w Fordonie, w Bydgoszczy? Z jednej strony ścieżka, z drugiej strony ścieżka, a jej ciągłość przerwana przez dzikie pole...ups! - przez cywilizacyjne tory kolejowe:




Załączniki:
2013/09/30 21:07 #11213

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

A Dwudziestka wygrała 20 :woohoo: zeta :woohoo: Ha ha ha i szkoda :evil: że nie stanęłam na końcu, bo bym miała się z Wami czym podzielić , :P :silly: a tak dałam Młodej do skarbonki :silly:
2013/09/29 22:11 #11195

Papuzia

Papuzia Avatar

2 też miała zero hehheh Pozdrawiam Was wariaci ;) Zdjęcia SUPEROWE ;)
2013/09/29 20:44 #11193

MARCINHD

MARCINHD Avatar

trzecie zero miało zero :P
2013/09/29 20:00 #11192

maly

maly Avatar

Czy wygrał ktoś te dwa miliony???? :laugh: :laugh: :laugh:
2013/09/29 13:52 #11190

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

TO BYŁA ŚWIETNA WYPRAWA-bardzo miło spędzony dzień ,wszyscy zgrani i uśmiechnięci ,bardzo DZIĘKUJĘ za opiekuńczość bo już było ze mną cienko pod koniec trasy-HNACIK DZIĘKI ZA SPEEDA ,którego mi dałeś po drodze ,jesteś jak RED BULL :laugh:
POZDRO - DLA RUDEJ którą poznaliśmy (naszą przewodniczkę)miło było Ciebie poznać..
zdjęcia swietne , będzie co wspominać :silly: :lol:
NO I DO KOLEJNEJ WYPRAWY -SERDECZNIE POZDRAWIAM :kiss: :silly:
2013/09/29 12:02 #11189

Papuzia

Papuzia Avatar

fotki od HD
plus.google.com/photos/104684748472709649788/albums/5928803530571760033?authkey=CJOHkNy6mLiekgE
2013/09/29 10:50 #11188

Danka

Danka Avatar

Gratuluję wszystkim wyprawy. Żałuję, że mnie z wami nie było, miała to być moja wyprawa sentymentalna :( Mam nadzieję, że wasza wyprawa da wujkowi wiele sił do walki z chorobą :)
Myślę, że mogłabym być równie dobrą przewodniczką po Bydzi, mieszkałam tam 10 lat, w razie co polecam się na przyszłość :P
2013/09/29 10:46 #11187

maly

maly Avatar

Dzięki Dzięki wszystkim
Jesteście wielcy zwariowani :woohoo:
Najważniejsze to to że cel zrealizowany
Jak to na takich wyprawach bywa nie obyło się bez małej (na szczęście)kraksy Hardego zakończonej małym starciem kolana awarii łańcucha (szybko opanowanej) oraz prześladowania dwóch milionów zakończone fotką jak poniżej widać na zdjęciu :woohoo:
SUPER : :lol: :laugh: :P
Hnacik super że wyjechałeś po nas i za pomoc
super kolesie ze świecia
ps HADE dzięki za prąd B)
pozdrowerki i do następnego Maly
2013/09/29 10:38 #11186

Hnacik

Hnacik Avatar

Samotnty wilk dojechał przywitał i odprowadził :D pozdrawiam cała ekipe

Załączniki:
2013/09/29 10:14 #11185

chris

chris Avatar

:woohoo: witam foty super cały czas oglądam :) jest w was moc. My podjechaliśmy dopiero w trasie ale nie żałuje że trzeba było wstać tak wcześnie pogoda co by nie było dopisała pozdrawiam cała ekipe oddzielne podziękowania dla KAMILI że miała nas ochotę oprowadzić trochę po bydzi pomimo nieprzespanej nocy :kiss: :kiss: :kiss: pozdrawiam :cheer:
2013/09/29 09:54 #11184

Kama

Kama Avatar

No...Kochani...fota MEGA :laugh: Sporo jesteście warci :woohoo:
Hmmmm...teraz to musicie na siebie uważać he,he... :P :evil:
Żałuję,że nie mogłam być tam z Wami,cóż zrobić...praca... :(
Hnacik pojechał sam,miało nas być dwoje na powitanie Waszej
szalonej ekipy i miała być to niespodzianka lecz ostatnio trochę
przemarzłam ( może to te wały :whistle: :evil: ) i poczułam się kiepsko,wolałam się trochę podkurować żeby Was przy okazji nie zakichać i nie pozarażać...
Miło wiedzieć,że wypadzik się udał i co najważniejsze... że wujek się ucieszył :)
Buziaki Kochani dla Was :kiss:
Do zobaczenia na rowerach ;)
2013/09/29 09:40 #11183

Papuzia

Papuzia Avatar

Cel osiągnięty,Bydgoszcz zdobyty a co najważniejsze wujek się bardzo ucieszył z odwiedzin. Mimo choroby walczy i nie mógł się nadziwić że specjalnie przyjechaliśmy do niego na rowerach. Jeszcze raz Wszystkim dziękuje za wsparcie i serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich od cioci i wujka.Jak zwykle było zwariowanie :) Hardy robił małe figielki :P humory dopisywały jak zwykle a co najważniejsze JESTEŚMY WARCI 2.000.000 miliony :woohoo: Dziękuję chłopakom ze Świecia że wytrzymali z nami, Hancikowi za powitanie nas w Świeciu było miło B) Dzięki Rudej :P naszemu przewodnikowi po Bydgoszczy za foto sesje i poświęcenie nam swojego czasu.
Pozdrawiam Wszystkich było SUPER !!!!!!!!!!!!!!
ps. Dzięki HD i Malemu za oświetlanie drogi ;)
2013/09/29 06:28 #11182

MARCINHD

MARCINHD Avatar


przepraszam że spamuję post po poście.......... ale dwa miliony muszę tu wstawić. Zmieniam moje motto życiowe od dzisiaj na: Nawet człowieku nie wiesz, kiedy możesz zostać "zerem" bez urazy do kogokolwiek :) tyczy się to tylko mojej osoby i jest to napisane żartem w odniesieniu do wczorajszego wyjazdu :)) :whistle:
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.207 s.