Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 1.05.2014 Wycieczka do Nowego przy wale-ponad 100letnia przepompownia-LAJT!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 1.05.2014 Wycieczka do Nowego przy wale-ponad 100letnia przepompownia-LAJT!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/05/04 13:16 #14839

Bartek

Bartek Avatar

Danka napisał:
Bardzo żałuje, że ,mnie nie było z wami, łezka w oku się kręci. Nie zdecydowałam się na wyjazd z uwagi na stan zdrowia - znaczne osłabienie organizmu. Jednak 3 maja z moimi przyjaciółmi udało mi się dojechać do Chełmna i z niego wrócić B) tak więc wracam do naszych wypraw, może na razie na lajtowe wyjazdy, ale już nie mogę się doczekać :P

Tak jak pisalem chodzi mi po glowie kolejny wyjazd zorganizowany w takim klimacie - wiec nic straconego Danka - pojedziesz na nastepny:) Sledz Umawialnie:)
2014/05/04 12:46 #14838

Papuzia

Papuzia Avatar

2014/05/04 09:35 #14829

Danka

Danka Avatar

Bardzo żałuje, że ,mnie nie było z wami, łezka w oku się kręci. Nie zdecydowałam się na wyjazd z uwagi na stan zdrowia - znaczne osłabienie organizmu. Jednak 3 maja z moimi przyjaciółmi udało mi się dojechać do Chełmna i z niego wrócić B) tak więc wracam do naszych wypraw, może na razie na lajtowe wyjazdy, ale już nie mogę się doczekać :P
2014/05/03 21:45 #14820

MARCINHD

MARCINHD Avatar

fajne foteczki........ żałuję że nie było mnie z Wami ..... ehhh aler zrobiłem przynajmniej Nadarzyce i Borne Sulinowo oraz Kłomino :)
2014/05/03 11:30 #14809

Kama

Kama Avatar

matołek napisał:
Ostatni odcinek przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich ze względu na tryskającą czerwień, akcję na sianie oraz straszną postać o płonących włosach :evil:

Część 3 - Powrót, swawole na sianie i płonąca głowa Kamy ((o;

Uwaga, wchodzisz na własne ryzyko :whistle:

WCHODZĘ (jestem pełnoletni/pełnoletnia)

REZYGNUJĘ (cierpliwie poczekam do 18-stki)

:cheer: :silly: :cheer: :silly:

Pozdrower :whistle:

...faktycznie straszna ta czerwonowłosa... :P :whistle: :laugh:
...czekaj,czekaj... :evil:
2014/05/03 01:26 #14793

Papuzia

Papuzia Avatar

Witam :)
Czekałam do samego końca i po......
1 Wielkie dzięki dla organizatorów za świetną wycieczkę z uwzględnieniem najmłodszych. Zorganizowanie super miejsca na ognisko,świetnej bezpiecznej trasy przy wale nie bałam się o Julkę.Narty bombowe szkoda że nie wszyscy chcieli szusować po trawie :) Cała organizacja świetna miejsce,trasa,odpoczynek WIELKIE DZIĘKI DLA WAS :)
2 Milo było poznać nowe osoby pozdrawiam Was :)
3 Dzięki że byliście wyrozumiali,cierpliwi co do Julki :)
4 Mateusz Dzięki za pomoc przy wejściu na otwieracz :)
5 Krzysiu Dzięki za towarzystwo do samego końca :)
6 Co dla mnie jest niesamowite to nie wiem czy wiecie ale moja córka jest WIELKA :) CO najlepsze po przyjeździe poszła na podwórko i na siłę ściągałam ją do domu :) poszła spać po 22:00 :)
WIELKIE DZIĘKI WSZYSTKIM DO NASTĘPNEGO :)
ps.mam mały problem ze wrzuceniem zdjęć coś się tnie ale obiecuję je wstawić :)
2014/05/02 22:39 #14792

Matołek

Matołek Avatar

Ostatni odcinek przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich ze względu na tryskającą czerwień, akcję na sianie oraz straszną postać o płonących włosach :evil:

Część 3 - Powrót, swawole na sianie i płonąca głowa Kamy ((o;

Uwaga, wchodzisz na własne ryzyko :whistle:

WCHODZĘ (jestem pełnoletni/pełnoletnia)

REZYGNUJĘ (cierpliwie poczekam do 18-stki)

:cheer: :silly: :cheer: :silly:

Pozdrower :whistle:
2014/05/02 19:30 #14785

Matołek

Matołek Avatar

Drugi odcinek serialu o rowerowych wariatach :woohoo:

Część 2 - Fontannowe igraszki i widok ze wzgórza

Pozdrowerki :silly:
2014/05/02 14:35 #14770

Matołek

Matołek Avatar

Hej. Wybaczcie zwłokę z fotkami, ale jest tego sporo, dlatego zrobię z tego serial :lol:

Część 1 - Ognisko i wyścigi narciarskie ((o:

Nie miałem sumienia selekcjonować, bo akcja toczyła się wartko i fotki jak dla mnie choć podobne, to bardzo różne jednocześnie ;)

Mam nadzieję, że się Wam spodobają :)
2014/05/02 12:03 #14763

Ewellka

Ewellka Avatar

A oto nasz szanowny kolega Piobak odpoczywający po wycieczce

:)
Załączniki:
2014/05/02 10:59 #14757

Bartek

Bartek Avatar

Monika napisał:
Bardzo żałuję, że nie mogłam pojechać z Wami. Mam jednak cichą nadzieję, że takie lajtowe wycieczki będą odbywały się od czasu do czasu. Może uda mi się następnym razem :) Przepiękne widoki mogę chociaż pooglądać na fotkach...

Jest rynek na podobne wycieczki to bedzie i podaz:) Chodzi mi po glowie juz inny wypad w calkiem inna strone - ale to za tydzien lub dwa:)
2014/05/02 10:56 #14755

Monika

Monika Avatar

Bardzo żałuję, że nie mogłam pojechać z Wami. Mam jednak cichą nadzieję, że takie lajtowe wycieczki będą odbywały się od czasu do czasu. Może uda mi się następnym razem :) Przepiękne widoki mogę chociaż pooglądać na fotkach...
2014/05/02 08:33 #14742

Bartek

Bartek Avatar

MARCINHD napisał:
szkoda że w tym czasie jechalem w przeciwnym kierunku.... zazdroszczę Wam zwiedzania tej przepompowni - zawsze chcialem zobaczyc ja od srodka ;)
Marcinie nic straconego -akurat wczoraj nie udało nam się wejść bo za późno nieco zadzwoniłem do kumpla. Będzie za to pretekst do następnej wycieczki w tamtą stronę :-)
2014/05/02 07:58 #14739

Matołek

Matołek Avatar

Bartku, wielkie podziękowania za pomysł i zorganizowanie tego przesympatycznego wypadu :) Podziękowania dla Izy, bo z pewnością miała w tym swój spory udział :)

Pełny wypas jak widać nie tylko dla osób, które powyciągały dopiero rowery, ale i dla tych, jak ich nazwałeś "hardkorów" :)

Było bardzo sympatycznie, dlatego dziękuję też wszystkim uczestnikom, którzy nakręcili tę pozytywną atmosferę, bo to na wypadach podstawa wycieczki :woohoo:

Do zobaczenia na następnych wypadach :laugh:

Pozdrowerki :silly:
2014/05/02 07:19 #14734

MARCINHD

MARCINHD Avatar

szkoda że w tym czasie jechalem w przeciwnym kierunku.... zazdroszczę Wam zwiedzania tej przepompowni - zawsze chcialem zobaczyc ja od srodka ;)
Czas generowania strony: 0.309 s.