Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Przyłącz się do Sztafety "Mundur Na Rowerze"

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Przyłącz się do Sztafety "Mundur Na Rowerze"

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/07/01 22:04 #31346

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Kilka słów na temat akcji charytatywnej zorganizowanej przez Grudziądzką Policję. Cel bardzo szczytny, pomoc rannemu Policjantowi i Strażakowi. Festyn zorganizowany przy ul Chełmińskiej oceniam na piątkę lub nawet na szóstkę. Do Chełmna wybrała się spora ilość rowerzystów, ale i tak najlepszy był powrót. Trasa zaproponowana przez Kasię i Tomka po prostu była fantastyczna zarówno widokowo jak i towarzysko. Mimo pedałowaniu pod wiatr

Ogromne BRAWA :ok: :ok: :ok:
Załączniki:
2018/06/27 21:41 #31331

Matołek

Matołek Avatar

Sztafeta odwiedzi Grudziądz w najbliższy czwartek (28 czerwca) około godziny 14. Przy tej okazji, w godzinach 13-17 w Komendzie Miejskiej Policji w Grudziądzu (ul. Chełmińska 111) odbędzie się festyn, na którym obecni będą strażnicy miejscy. Festyn jest otwarty dla wszystkich, dlatego zachęcamy do udziału. Na gości czekają liczne atrakcje.

grudziadz365.pl/pl/11_wiadomosci/71351_policjanci_z_grudziadza_zapraszaja_na_festyn_charytatywny_w_komendzie.html
2018/06/24 20:16 #31309

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Ja jadę z moimi pociechami w sumie 6 osób
2018/06/24 19:19 #31308

Matołek

Matołek Avatar

Wiem, że 15.30 to dla większości trudny termin, ale może się Wam uda :woohoo:
2018/06/23 14:28 #31306

Matołek

Matołek Avatar

Przyłącz się do Sztafety
"Mundur Na Rowerze"
...

Przyłącz się do Sztafety

"Mundur Na Rowerze"

-28 czerwca 2018-

 

Strażacy, policjanci, wojskowi i strażnicy więzienni z całej Polski kręcą kilometry by pomóc poszkodowanym kolegom. Sztafeta akcji „Mundur na rowerze” niebawem dotrze do Grudziądza.

            Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz pragnie serdecznie zaprosić wszystkich rowerowo zakręconych i zaangażowanych do wsparcia Sztafety Rowerowej "Mundur Na Rowerze", która w najbliższy czwartek (28 czerwca 2018 r.) dotrze do naszego miasta. Mamy wielką nadzieję, że dacie się namówić na tę szczytną rowerową akcję organizowaną przez nieformalną grupę MUNDUR NA ROWERZE 

 „MUNDUR NA ROWERZE”  jest  to nieformalna-koleżeńska grupa  rowerowa zrzeszająca  funkcjonariuszy  i pracowników Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei strażaków Państwowej Straży Pożarnej oraz żołnierzy Wojska Polskiego, żołnierzy Żandarmerii, funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej oraz ratowników medycznych. Głównym symbolem  Grupy są cztery ogniwa łańcucha w kolorach niebieskim, szarym, czerwonym i zielonym symbolizujące zrzeszone w niej formacje.

 Jest to już druga edycja Sztafety, która powstała celem wsparcia poszkodowanych w akcji ratowania życia funkcjonariuszy - policjanta i strażaka. Akcja promuje również zdrowy styl życia, integruje służby mundurowe i cywilów, a także jest formą pokazania społeczeństwu, że razem można więcej.

 Nasza akcja polega na dołączeniu do sztafety, która startuje z Komendy Miejskiej Policji (ul. Chełmińska 111, godz. 15.30) i odprowadzeniu jej w miarę swoich możliwości do granic miasta, albo dalej, np. do Chełmna, gdzie kończy się dzienny etap na ten dzień. Jak ktoś będzie chciał, to może też dorzucić się do zrzutko lub zakupić gadżet na rzecz wsparcia.

Kto dołączy?

Więcej informacji znajdziecie na stronach:

 mundurnarowerze.pl

 facebook.com/pg/mundurnarowerze

 ipapolska.pl

 gp24.pl

A więc do zobaczenia

z rowerowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.134 s.