Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/gsr.matemato.ehost.pl/media/kunena/attachments/legacy/images/Zrzut_ekranu_2012_09_30_o_10.png'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: bład przy próbie założenia wątku na forum

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: bład przy próbie założenia wątku na forum

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2012/09/30 11:03 #5858

Szybszy

Szybszy Avatar

Wirus chciał wirusa wpuścić. Ale mu się nie udało ;)
2012/09/30 11:00 #5856

Matołek

Matołek Avatar

Domyślam się, że próbowałeś wkleić tekst skopiowany z Internetu lub innego miejsca, ale niekoniecznie. Problem ten pojawia się wtedy, gdy w tekście wpisuje się ciągi znaków, które przez zabezpieczenia antyhakerskie traktowane są jako podejrzane o próbę ingerencji w kod źródłowy strony. Widziałem też u Ciebie manierę pisania kilkusetliterowych ciągów tekstu bez spacji. Przeanalizuj pod tym kątem tekst, który chcesz dodać lub podeślij go do mnie.

Na chwilę obecną to tyle, bo po próbach zakładania wątku we wskazanym przez Ciebie dziale nie napotkałem problemu ani z poziomu użytkownika, ani niezalogowanego gościa. Widziałem też, że użytkownicy dodają tam wątki. Poczekam więc na więcej zgłoszeń.
2012/09/30 10:41 #5850

Szybszy

Szybszy Avatar

a no zdarzyło mi się kilka razy, ale dawno..
2012/09/30 10:37 #5847

wirus

wirus Avatar

np w Moje Hobby mój rower, przy próbie dodania nowego tematu ukazuje się
Załączniki:
Czas generowania strony: 0.140 s.