Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/07/23 10:13 #17397

sldtwa

sldtwa Avatar

Specjalne podziękowania kieruję oczywiście do naszych fotoreporterów: Papuzi i Pietera. Dzięki Wam możemy wciąż na nowo przeżywać radości tego weekendu. Dzięki! :laugh:

Oba albumy znajdują się tu: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/377-2014-07-19-20-robotno-2014
2014/07/22 23:36 #17392

Matołek

Matołek Avatar

Link do fotek wrzuconych przez papuzię: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/380-foto-papuzia

Podziękowania za fotki proszę oczywiście klikać pod postem Papuzi :laugh:

Dzięki Papuzia :woohoo:

Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi foteczkami? :woohoo:

Pozdrower :woohoo:
2014/07/22 22:08 #17379

Papuzia

Papuzia Avatar

:) WIELKIE DZIĘKI DLA ORGANIZATORA jak zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik w każdym względzie.Łobuzia pisała za nas więc nie będę się powtarzać powiem tylko było PIKNIE z przygodami i oto właśnie chodzi :)!!!!
ps. idą zdjęcia :)
2014/07/22 16:57 #17370

Hajen

Hajen Avatar

Brawa dla organizatora za przygotowanie tak fajnej trasy.Podziękowania dziewczynom z wozu technicznego oraz dla Bartka za użyczenie samochodu.
Wszystkim uczestnikom za miło spędzone chwile . Frankowi który swą postawą motywował do wysiłku.
Do zobaczenia na kolejnej trasie.
2014/07/22 10:40 #17365

Gall

Gall Avatar

Również dziękuję wszystkim za kolejny udany wypad. Szczególne podziękowania należą się oczywiście Kierownikowi za super organizację i liczne atrakcje, Maryli i Marcie za wsparcie (co ja tak rymuję?) Bartkowi za transport, i niesłusznie pomijanemu w podziękowaniach Pieterowi za perfekcyjne wcielenie się w rolę "utrwalacza" wyprawy. Jeszcze trochę i zdetronizuje Matołka.
PS Zdjęcie Bogdana - "światowca" który nie był w Grudziądzu - bezcenne.
PS II Zakłócanie dumań to nasza specjalność, więc pewnie trafi się jeszcze
okazja do powtórki.

Wiesiek
2014/07/21 22:13 #17360

ŁOBUZIA

ŁOBUZIA Avatar

:laugh: Tak-rodzina Papuziowo-Łobuziowa ( jak to określiła Danka) również serdecznie dziękuje za mile spędzony czas.
Super wyprawa rowerowa ,aczkolwiek nie do końca... w naszym przypadku, ale bardzo miło już ją wspominamy i zapewne długo będziemy . Młodzieży równięż się podobało.
Świetna organizacja , fajni ludzie- już trochę niektórzy znani, a inni nowo poznani , aż żal było wracać. My mogłybysmy tak ciągle wędrować, ale niestety nie jest to możliwe. Trochę odskoczyłysmy od grupy w drodze powrotnej( ale chyba nikt tego źle nie odebrał, mamy nadzieję),tak to już z nami bywa, że zmieniamy czasem plany :silly: Niestety aura nam je równięż pozmieniała , lecz co tam. Dzięki burzy i ulewie poznaliśmy miłe małżeństwo ,zostaliśmy serdecznie ugoszczeni- i mamy zaproszenie na kolejny biwak w razie potrzeby. Także już myślimy o powrocie i zobaczeniu tych miejsc które chcieliśmy...
Nasze rowerowanie zakończyliśmy w Brodnicy ,a potem to już wróciliśmy ćwicząc aerobic (tak pokazało endomondo)w pociągu :laugh: było wesoło , jeszcze raz DZIĘKI i do miłego...
2014/07/21 21:08 #17359

pawel

pawel Avatar

Serdeczne podziękowania za możliwość wzięcia udziału w takiej fajnej wyprawie.Franek super zadowolony i pyta kiedy następny wyjazd :) .Panie Andrzeju DZIĘKUJEMY. Dziękuję też całej ekipie za ekstra klimat i wszystkie słowa Wsparcia dla młodego rowerzysty.
Marysia O.-szczerze PRZEPRASZAM za moje gapiostwo.
2014/07/21 16:07 #17355

sldtwa

sldtwa Avatar

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa na temat Kierownika :laugh: (a co? każdy potrzebuje, żeby go czasem pochwalić, no nie? :laugh: ) i za cenne uwagi dotyczące organizacji takich wyjazdów.
Marysia O. pisze, że za szybko, że moje "pędzenie" pozbawiło wielu ludzi "szwajcarskich widoków".
Przyjmuję to z pokorą :) Źle się czuję w roli Kierunkowego (który wie gdzie) i dyktującego tempo (czyli wie jak?).
Wolę tę drugą rolę. Jak tylko znajdę się na czele, zaraz chce mi się jechać "swoim tempem" no i ... wiadomo:) Sorry. Tym bardziej, że wszędzie byliśmy na czas i mogliśmy jechać zdecydowanie wolniej.
No i cenne spostrzeżenia dot. "wozu zabezpieczenia". Na dwudniowe wypady dużej, zróżnicowanej grupy, jest absolutnie niezbędny. Jeszcze raz podziękowania dla Bartka za samochód i dla Maryli z Martą za zapewnienie obsady.
Myślę też, że organizacja 2-3 takich "dwudniówek" mogłaby na stałe wejść do letniego kalendarza naszych wypadów. Organizacyjnie jest to dosyć proste, a w odległości 60-80 km od Grudziądza mamy całe mnóstwo atrakcyjnych celów (Bory Tucholskie, Zalew Koronowski, Warmia, Pojezierze Brodnickie, Pojezierze Iławskie...itd., itd.) - Jeżdżenia na lata... :woohoo:
2014/07/21 12:54 #17350

Danka

Danka Avatar

Ja również dziękuję za wspólne rowerowanie, miało być króciutko, ale nie żałuję swoich decyzji, to była pierwsza dłuższa moja wyprawa w tym roku.
Dziękuje wszystkim za wsparcie w nieco trudnych chwilach. Sprawa już się ponaprawiała.
Dzięki za organizacje panu Andrzejowi a także za wparcie Gallowi i Krzysiowi podczas mojego robienia tyłów oraz rodzinie Papuziowo - Łobuziowej za ciepłe przyjecie ;) Odnalazłam z dziewczynami wspólne klimaty - zamiłowanie do Biedronki i lumpików :P

Dla wtajemniczonych koszulka się doprała:)


Po tej wyprawie wiem, że taki rodzaj spędzania wolnego czasu najbardziej mi odpowiada. To był jeden z najfajniejszych weekendów tego lata. Dodatkowo okazało się, że są jeszcze dobrzy ludzi na tym świecie. W drodze powrotnej podczas burzy poznaliśmy bardzo fajne małżeństwo, które zapewniło nam dach nad głową i różne smakołyki z działki :)

Chce więcej rowerowych wypraw :) Myślałam, że przez mój nie najlepszy stan zdrowia nie dam rady, jednak jak się coś bardzo kocha to wszystko da się zrobić :cheer:

Do zobaczenia wkrótce.
2014/07/21 11:07 #17348

schabik

schabik Avatar

Żałuję, że mnie z wami nie było :( A Franek to jest gość!!! ;) Powinien dostać jakąś nagrodę za wykręcone kilometry :silly:
2014/07/21 11:03 #17347

Iza

Iza Avatar

Również pragnę podziękować za dwa dni wspaniałej przygody. To był strzał w dziesiątkę!!!
Wspaniała pogoda (również ta deszczowa), świetna organizacja i super towarzystwo.
Żadna górka nie jest już mi straszna.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i do rowerowego zobaczenia B) B) B)
2014/07/21 10:02 #17343

Bartek

Bartek Avatar

Dziekuje wszystkim za wspolna wycieczke. Oby wiecej takich - podnosza sie juz glosy niezadowolenia z powodu braku organizacji takowych przez Stowarzyszenie.
Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie - te drobne zawirowania w trasie to zaden blad. Trasa nie powiem bo byla dosc trudna i wymagajaca kondycyjnie - za jej pokonanie w obydwie strony naleza sie slowa uznania dla wszystkich pan i oczywiscie dla 9-letniego Franka :blink: a takze dla mojego kolegi Adama ktory zrobil swoja zyciowke w ten weekend :woohoo: Mam nadzieje Adamie ,ze sie nie zrazisz do wyjazdow - w drodze powrotnej grzales jak szalony ;)

Coz wiecej dodac - dzieki raz jeszcze i do zobaczenia na nastepnych wypadach :evil: :evil:
2014/07/21 09:02 #17341

Krzyś

Krzyś Avatar

:P Widzę, że też lubisz być turystą ,,szwędaczkim'' - tu zajrzeć, tam zawitać, to obejrzeć tzw. zwiedzanie ,,z namysłem'' /o widzisz? ciekawe cóż to ... :woohoo: /
Pozdro B) na trasie z nami !!!
2014/07/21 08:20 #17340

Marysia O.

Marysia O. Avatar

Dziękuję wszystkim za cudną wyprawę w piękne, choć rowerowo trudne tereny.
Kierowniku sldtwa ; ;) - gdybyś tak nie pędził obiecane "szwajcarie" nie umykałyby niezauważalnie :)
Ja wiem, że one tam są, bo je wiele razy widziałam, ale jadący po tych drogach pierwszy raz mogli ich nie dostrzec gnając ze stałą prędkością 21+ :) Wszyscy oczywiście moglibyśmy jechać i dwa razy szybciej, ale... Ale i tak było super :)
Cieszę się, że poznałam nowych grudziądzkich i nie tylko grudziądzkich "roweromaniaków". Przestajecie być dla mnie tylko nickami lub nazwiskami, które znam z GSR-u albo z endo.
Szczególnie cieszę się, że poznałam Łobuzię, Papuzię, Izę, Magdę, Dankę i Ainak, czyli jeżdżące rowerem kobiety (solidarność płci :) )
Pieter i ..Gall? (Wiesiu?) - dzięki za miłe zakłócanie dumań na pomoście :)

Pozdrawiam wszystkich uczestników wyprawy ROBOTNO 2014
Już żałuję, że następna wyprawa z wami to pewnie dopiero za rok...
2014/07/21 08:03 #17339

chunk

chunk Avatar

Zaiste było zacnie :)
Sldtwa i krzyś bardzo pięknie spuentowali tą eskapadę, nic dodać nic ująć. Ja ze swojej strony i w imieniu mojej szanownej małżonki dziękuję za możliwość udziału w tym spektakularnym wydarzeniu :) :) :)
Do następnego!
Pozdrawiam!
Czas generowania strony: 0.145 s.