Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Sobota - 7 lutego 2015 - 60-tka w zimowym słońcu z ogniskiem nad Kaczym

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Sobota - 7 lutego 2015 - 60-tka w zimowym słońcu z ogniskiem nad Kaczym

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/02/08 09:04 #21442

Krzyś

Krzyś Avatar

Marcin napisał :
...i jeszcze coś z wczoraj.... jak to mawiają.. na każdej wsi jest jakiś mechanik-złota rączka :side: ale ten był "miszczem" naprawy ramy ....odrobina drutu, bolec do zawlekania stary kawałek opony i można jechać dalej :P( zwróćcie uwagę na całkowite przegnicie ramy nad korbą z lewej strony) :evil: ;)
B) Bo to był POMYSŁOWY DOBROMIR
syn Adama Słodowego B)
2015/02/08 08:44 #21441

MARCINHD

MARCINHD Avatar

....i jeszcze coś z wczoraj.... jak to mawiają.. na każdej wsi jest jakiś mechanik-złota rączka :side: ale ten był "miszczem" naprawy ramy ....odrobina drutu, bolec do zawlekania stary kawałek opony i można jechać dalej :P( zwróćcie uwagę na całkowite przegnicie ramy nad korbą z lewej strony) :evil: ;)


Załączniki:
2015/02/07 19:48 #21439

Bartek

Bartek Avatar

Dzieki panowie za niezly wypadzik :) Smiechu bylo chociaz chwilami wialo groza w lasach. Szklana totalna - ludzie w mijajacych nas samochodach pukali sie w czolo co to za czubki sie na rower wybrali :) Przyznaje ,smialem watpic w dzisiejsze ognisko - a ogniomistrz z niezachwianym optymizmem szybko przywolal mnie do porzadku i rozpalil ogien ,ze hoho :) Do nastepnego razu :)
2015/02/07 19:37 #21438

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Każdy kierownik jest po to, B)
aby
móc go nieco pokrytykować.
Aby była konstruktywność powszechna

B) Hi, hi, hi - Do zoba B)

B) Trochę Wam zazdroszczę dzisiejszej wypadówki B)
2015/02/07 19:18 #21437

sldtwa

sldtwa Avatar

pieter napisał:
Kierownik na dzisiejszy wypadzik oprócz kuszącego słońca "załatwił" również bezwietrzną pogodę, a w przeważającej części trasy w ogóle nie było oblodzenia i tylko momentami trzeba było rowery prowadzić :woohoo:

I kto to mówi! Ten, który skarżył się często, że wycieczki Kierownika są za bardzo przewidywalne... A to za mało błotka, a to niedostatek piachów, a to asfaltów za dużo...

Mówisz i masz :woohoo: :evil: :woohoo:
2015/02/07 18:54 #21436

MARCINHD

MARCINHD Avatar

cóż więcej można tu napisać..... chyba wszystko co należało napisali poprzednicy :D dziękuję całej ekipie za wspaniałe rowerowanie, ognisko, piękną pogodę.... a sobie za wspaniałą glebę jeszcze w Grudziądzu :) lodzik był szybszy ode mnie :P


do następnego wesoła kompanijo ..... :)


a tu mamy to co lubimy najbardziej.... czyli odrobina wspomnień:
2015/02/07 18:44 #21435

pieter

pieter Avatar

Kierownik na dzisiejszy wypadzik oprócz kuszącego słońca "załatwił" również bezwietrzną pogodę, a w przeważającej części trasy w ogóle nie było oblodzenia i tylko momentami trzeba było rowery prowadzić :woohoo:

Załączniki:
2015/02/07 17:37 #21434

sldtwa

sldtwa Avatar

Od czego by tu zacząć? Chyba od tego,że zanim zdołałem dojechać na miejsce zbiórki zaliczyłem najbardziej klasyczną w tym roku "przyglebkę". Dokładnie w chwili,kiedy przechodzący obok człowiek powiedział: "Niech pan uważa, bo tu można się wyp......ić". Sprawdziłem. Można. :woohoo:
Na miejscu zbiórki podobne spostrzeżenia mieli pozostali uczestnicy wyprawy. Ponieważ jednak do boju ruszyła "mocna zmiana", nikt nawet nie pomyślał o rejteradzie.
W dzisiejszej wyprawie udział wzięli:

Pieter :laugh:
Bartek :laugh:
MarcinHD :laugh:
sldtwa :laugh:


Dalej klasyk: Kłódka - Rogóźno - Gubiny - Szembruk (przejazd lasem okazał się niemożliwy z powodu trudności w ustaniu na nogach) - Kalmuzy - Gardeja. Po drodze seria przyglebień, poślizgów i innych elementów jazdy figurowej. Zimno.
Od Gardei do walki włączył się lodowaty zachodni wiaterek,który towarzyszył nam już właściwie do końca.
Nad Kaczym OGNISKO!!! Tu muszę poskarżyć się na moich towarzyszy podróży, którzy ze skruchą przyznali, że nie wierzyli w moje talenty ogniomistrza. Udowodniłem, jak bardzo się mylili :woohoo:
Ognisko było, kiełbaski w różnych stopniach zwęglenia również, napoje, dobre humory...
Jedyne czego zabrakło to słońce. Przyznaję.
Potem piękny zlot do Okrągłej Łąki, Wełcz, Zakurzewo, Nowa Wieś i o czasie, za widnego do domu.
Oczywiście nie brakowało doskonałego humoru, poważnej akademickiej dyskusji o tym, kto i jak się wypina :woohoo:, nie zabrakło życzeń dla dzisiejszej rowerowej jubilatki :) oraz, co oczywiste, wielu spostrzeżeń na temat bogatych tradycji ruchu spółdzielczego na Pomorzu, o czym przypominały nam rozsiane na trasie liczne Spółdzielnie.

Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej niełatwej (choć krótkiej) wyprawy i do następnego. Oby ze słońcem :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MarcinHD wrzuci parę fotek i filmik, który być może odda trudy dzisiejszej wycieczki.
2015/02/07 09:17 #21432

sldtwa

sldtwa Avatar

Tak, tak :D Oczywiście ruszamy o 10.00 :laugh:
2015/02/07 08:33 #21431

MARCINHD

MARCINHD Avatar

ale godzina startu pozostaje w pierwotnej wersji? :whistle: :evil:
2015/02/07 08:27 #21430

sldtwa

sldtwa Avatar

Ruszamy! Słońce zamówiłem na 11.00 :laugh:
2015/02/06 12:35 #21427

sldtwa

sldtwa Avatar

Dziewczyny! zerknijcie za okno. Nie żal Wam siedzieć w domu przy takim słońcu? :laugh: :laugh: :laugh:
Zbierajcie się :evil:
2015/02/06 11:33 #21426

Bartek

Bartek Avatar

Lista obecności:
Pieter :laugh:
sldtwa :laugh:
MARCINHD: :laugh:
Bartek :evil:
2015/02/06 06:58 #21425

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Lista obecności:
Pieter :laugh:
sldtwa :laugh:
MARCINHD: :laugh:
2015/02/05 23:15 #21423

sldtwa

sldtwa Avatar

No, Pieterku coś nas mało...:)
"Mało nas,mało nas do pieczenia chleba...
Jeszcze nam, jeszcze nam... Ciebie tu potrzeba..."

Pamiętasz taką wyliczankę? :D

Lista obecności:
Pieter :laugh:
sldtwa :laugh:
Czas generowania strony: 0.163 s.