Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 29.08.15-Nie lajtowo-nie po asfaltach i nie dla każdego :)140km rzeźni :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 29.08.15-Nie lajtowo-nie po asfaltach i nie dla każdego :)140km rzeźni :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/09/06 09:16 #25664

Bartek

Bartek Avatar

Dziekujemy za slowa uznania - branza kaskaderska stoi przed nami otworem :) Zostala nam jeszcze druga czesc trasy do zrobienia wiec podobne wiekopomne dzielo prawdopodobnie powstanie w tym roku :)
2015/09/05 23:39 #25663

Gall

Gall Avatar

Marcinie, to chyba najlepszy film w Twojej karierze. Po kinie "psychologicznym" dałeś pokaz kina akcji w ekstremalnym wydaniu. Nie tylko jednak operator zasługuje na pochwałę, ale również aktorzy za brawurowo odegrane role. A Ty Bartku nie bądź taki skromny, też efektownie gleby zaliczałeś.
2015/08/30 16:04 #25545

chunk

chunk Avatar

No majstry to był mocny wypad :)
Rewelacyjne tereny, dobra ekipa, pogoda miodzio - takie kręcenie uwielbiam :)
Do zobaczenia wkrótce ;)
Pozdrawiam!
2015/08/30 15:12 #25543

Bartek

Bartek Avatar

Marcinie dobra robota - kilka gleb udalo sie uchwycic - szczegolnie widowiskowe hamowanie Adama twarza -az w glebie bruzda po nosie zostala ;)
2015/08/30 14:58 #25542

Qba84

Qba84 Avatar

Wycieczka była ostra- wymagająca kondycyjnie i technicznie.
Przejechanie takiej terenowej trasy przynosi niesamowitą satysfakcję...

Jazda skrajem urwiska Wisły a potem kilkunastometrową skarpą rz. Wdy (chyba), przenoszenie rowerów przez powalone drzewa, ciągłe zjazdy, podjazdy, korzenie, strumyki i rozlewiska- daliśmy z siebie wszystko. Szutrowe drogi w Borach z prędkością przelotową 30 km/h to już była fraszka:)

Po Diabelcach mogę już zostać przewodnikiem- oprowadzę za bułę;)
A tak poważnie, to zamierzam tam niebawem wrócić- nim liście spadną z drzew. Stosowny wpis pojawi się w umawialni.

Z rowerowym pozdrowieniem- Kuba
2015/08/30 14:44 #25541

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i ja bardzo dziękuję całej ekipie za wczorajsze harpaganienie po fajnym terenie :)
Jak Bartek napisał pozostało nam jeszcze 50% terenowej jazdy ...co mam nadzieję zrobimy w tym roku :) do następnego... i jak zawsze ....filmik w HD od HD :evil:



2015/08/30 14:37 #25540

Bartek

Bartek Avatar

Nie mam dzisiaj weny na pisanie opowiadania wiec podziekuje tylko zacnej ekipie w skladzie ktorej przedzieralismy sie caly dzien przez malownicze wertepy.A byli to:

B) Adam
B) Marcin HD
B) Chunk
B) Siudek
B) Qba84
B) Bartek

Trase udalo sie zrealizowac w 50% jesli chodzi o punkty przelotowe - natomiast odleglosc zgadzala sie co do joty - mialem na budziku 143km. Dzieki panowie i do nastepnego poniewaz druga polowa rzezni zostala jeszcze przed nami :) Dodam tylko ze nie takie Diabelce straszne jak je maluja - w tym roku 80% jest przejezdna wiec jak ktos ma ochote to jest to dobry czas :) Mam nadzieje ,ze na filmie Marcina bedzie widac trud jaki musielismy wlozyc w pokonanie tej trasy
2015/08/28 21:22 #25500

Bartek

Bartek Avatar

Zapal jest,to dobrze-sam mam podobny :)
2015/08/28 21:17 #25499

Qba84

Qba84 Avatar

No, dobra!

Napęd wyczyszczony i nasmarowany, akumulatory naładowane,
teraz najtrudniejsze: rano wstać;)

Diabelce czekają! Ura!
2015/08/27 22:59 #25490

chunk

chunk Avatar

Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że widzimy się w Skrzynkach :)
Zatem do zobaczenia :evil:

P.S. HD-czku mam zamiar upaskudzić rowerek ;)
2015/08/26 23:25 #25476

Bartek

Bartek Avatar

ainak napisał:
A ja myślałam, że koledzy zorganizują jakąś przyzwoitą lajtową 200, i znowu spędzę miło czas, a tu proszę dyskryminacja "Ta trasa nie jest dla Ciebie". Zawiodłam się na kolegach;-( no cóż będę musiała zorganizować jakiś babski wypad;-) Szerokości życzę i połamania szprych.

Bedzie i spokojna dwusetka dla " mietkich bulek" :evil: Ale za tydzien :P
2015/08/26 22:08 #25474

Gall

Gall Avatar

A gdzie Pietre, miłośnik nurzania się w błocie? Ja to co innego, od 29.08 będę rodzinnie byczył się w Krynicy Morskiej więc jestem usprawiedliwiony. Muszę tylko zastanowić się na doborem lektury, marki "bułeczek" i tras spacerów. Nie dla mnie uroki taplania się w błocku, ale reszta nie ma usprawiedliwienia.
2015/08/26 21:48 #25471

ainak

ainak Avatar

A ja myślałam, że koledzy zorganizują jakąś przyzwoitą lajtową 200, i znowu spędzę miło czas, a tu proszę dyskryminacja "Ta trasa nie jest dla Ciebie". Zawiodłam się na kolegach;-( no cóż będę musiała zorganizować jakiś babski wypad;-) Szerokości życzę i połamania szprych.
2015/08/26 21:07 #25466

Danka

Danka Avatar

dobrze, że idę w sobotę na ślub kolegi Michała bo jeszcze wpadałabym na ten genialny pomysł by do was dołączyć :P
na szczęście jestem bezpieczna :woohoo:
2015/08/26 20:34 #25464

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Chunku...a może nie chcesz utaplać błotkiem roweru? :whistle: :evil: :evil: ;) ;)---oczywiście żartuję Marcinie :) fajnie będzie jak chociaż na chwilkę z nami pokręcisz :)
Czas generowania strony: 0.171 s.