Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Kraków przyjazny rowerzystom

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Kraków przyjazny rowerzystom

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/11/02 13:04 #26319

Uthark

Uthark Avatar

I pomimo poważnych ograniczeń w ruchu samochodowym nie brak ludzi, którzy odwiedzają rynek na Starym Mieście w Krakowie.
2015/10/28 16:34 #26259

Hardy

Hardy Avatar

W Krakowie (byłem w miniony wekend, tylko na Starym Mieście) bardzo wiele ulic jest jednokierunkowych lub całkiem zamkniętych dla ruchu samochodowego. Wjeżdżać mogą tylko mieszkańcy i auta dostawcze. I... prawie na każdej z tablic zakazujących ruchu lub wjazdu pod prąd jest tabliczka, że zakaz "nie dotyczy rowerów" :)

Dużo jeżdżących rowerzystów i rowerzystek, zwłaszcza w zwykłych "cywilnych" ubiorach. Widać, że rower jest tam najlepszym i najszybszym sposobem przemieszczania się w Śródmieściu. Z tego, co się dowiedziałem, jest wiele tras rowerowych prowadzących z centrum poza miasto.

PS. Nie wiem czemu, ale nie mogę wstawić fotek. Załączam więc link do strony na FB, gdzie sa trzy zdjęcia z ulic Krakowa:
www.facebook.com/groups/127701080691696/784954968299634/?notif_t=like
Czas generowania strony: 0.140 s.