Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 15 września 2013 - I Wąbrzeska Masa Krytyczna

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 15 września 2013 - I Wąbrzeska Masa Krytyczna

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/09/17 20:18 #10948

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Qrcze czytam jak opisujecie wyjazd, i baaaaardzo żałuję że jednak nie pojechałem z Wami.......... ehhhhhhhhhh
2013/09/17 16:05 #10947

Matołek

Matołek Avatar

O kurde, ale gafa :blush: Całe szczęście, że w pierwszej wersji podziękowań wymieniłem Cię No.1 :cheer:
...
A to wszystko dlatego, że ostro pedałujesz, czego niejeden facet by się nie powstydził :P

No to dzięki dziewczyno i chłopaki :evil: :whistle:
2013/09/17 10:25 #10945

Bartek

Bartek Avatar

matołek napisał:
Widzicie przemoknięte gatki Bartka a mimo to jego na twarzy radochę?
Radocha byla - bo jeszcze bylem malo wiele suchy:) Pozniej mialem suche juz tylko piety:)
2013/09/17 09:49 #10944

Kasia

Kasia Avatar

matołek napisał:
O tym, że to nie pogoda decyduje o udanej rowerowej wyprawie, opowiadają dwa poniższe obrazki :) Widzicie te roześmiane twarze stojących w deszczu rowerzystów? Widzicie przemoknięte gatki Bartka a mimo to jego na twarzy radochę? Jeszcze raz dzięki chłopaki za wczorajszą wycieczkę :lol:

hmmm... :whistle: :whistle: Dzięki Matołek, zapamietam to sobie :evil:


Podziękowania dla Wszystkich za wycieczkę w tak miłym towarzystwie :)
2013/09/16 23:59 #10941

Matołek

Matołek Avatar

O tym, że to nie pogoda decyduje o udanej rowerowej wyprawie, opowiadają dwa poniższe obrazki :) Widzicie te roześmiane twarze stojących w deszczu rowerzystów? Widzicie przemoknięte gatki Bartka a mimo to jego na twarzy radochę? Jeszcze raz dzięki chłopaki za wczorajszą wycieczkę :lol:

A więcej fotek znajdziecie TU :)
Załączniki:
2013/09/16 08:48 #10921

Bartek

Bartek Avatar

Dzieki za wypad. Pozdrowienia dla Wabrzezna i szacun za to jak sie zmienia na pozytyw.Ryneczek bardzo mi sie podoba - podobnie jak jeziorko w centrum. Trzeba bedzie czesciej wpadac od teraz:)
2013/09/15 22:32 #10918

Pes

Pes Avatar

Jeśli chodzi jeszcze o startujących to była z nami:
:) Iza

Jeśli chodzi o wypad to było naprawdę bardzo miło z wami się przejechać w tak silnej ekipie :) Deszcz drażnił ale po schowaniu okularów jakoś się jechało :D Niestety nie mogę się pochwalić pełnym dojazdem do końca trasy, gdyż w Mniszku uległem drobnemu wypadkowi...No i niestety rowerem nie pojadę w najbliższym czasie :( A teraz to co rowerzyści lubią najbardziej po ciężkiej jeździe :)

Galeria
CLICK

Przed Wąbrzeską Masą Krytyczną
CLICK

Wąbrzeską Masa Krytyczna
CLICK
2013/09/15 22:05 #10916

Matołek

Matołek Avatar

No to darmowy prysznic też zaliczony... :evil:

A tak na serio, to macie pojęcie jakie to super uczucie, kiedy spodziewając się pięciu osób na starcie widzi się ekipę kilkunastu zdrowo-rowerowo zakręconych? :woohoo:

Bardzo serdecznie Wam dziękuję za wsparcie tej eskapady. Prócz tego, że wsparliśmy Wąbrzeską Masę silną grudziądzką ekipą, przejażdżka też należala do udanych :lol: W sumie to była nas blisko połowa uczestników całego przejazdu :)

Jeszcze raz serdeczne dzięki :woohoo:
A ekipa wspierała Wąbrzeźno w składzie:

:woohoo: Kasia
:woohoo: Piotr Sko
:woohoo: Elvis
:woohoo: Sldtwa
:woohoo: Pieter
:woohoo: Bartek
:woohoo: Decybel
:woohoo: Maly
:woohoo: Kaszub302
:woohoo: Wiesiu
:woohoo: Hnacik
:woohoo: Mir
:woohoo: Paweł1669
:woohoo: Krzyś80
:woohoo: Pes
:woohoo: Milo
:woohoo: Matołek
no i przez część drogi towarzyszyła nam
:woohoo: Iza

Mam nadzieję, że o nikim nie zapomniałem, a jeśli tak, to przez roztrzepanie :P

Więcej fotek postaram się podesłać jutro :whistle:

Załączniki:
2013/09/15 21:28 #10915

Hnacik

Hnacik Avatar

Dzieki za mila atmosferke
A co do tego jak dojechałem lepiej niepytac było widac w jakim stanie jest moj Rower
Pozdrawiam wszystkich Uczestników.

2013/09/15 20:14 #10913

maly

maly Avatar

Super Było :laugh: Tempo spacerowo-Decybelowe extra :woohoo: i ten finisz nic dodac nic ująć super :laugh: No i nowe doświadczenie jazdy w deszczu ;) pozdrowerki dla wszystkich uczestników Maly :cheer:
2013/09/15 19:44 #10912

Pietrek

Pietrek Avatar

Stwierdzam że deszczak (ponczo) się sprawdziło choć w buty nabrałem wody z pod kół :) ale co ciekawe dopiero na drodze w Mniszku :P fajnie też było jechać blisko za kimś, można było poczuć jak smakuje woda z pod koła :woohoo: , a ma taki lekko słonawy smak hihi :lol:. Generalnie było super.
2013/09/15 19:16 #10911

paweł1669

paweł1669 Avatar

dzięki za wypad więcej takich wypadów tylko byle bez deszczu =D
2013/09/15 18:45 #10910

Elvis

Elvis Avatar

Ja już w domku wykąpany i rowerek oczywiście też. Idę zaparzyć gorącą kawę i coś do jedzenia.
Udany wypad i masa :woohoo: Ten deszcz na finiszu trochę pomieszał szyki.
2013/09/15 11:58 #10908

Matołek

Matołek Avatar

Nie pada, jest ciepło, czyli jedziemy :woohoo:

Wycieczka + Masa - myślę, że będzie fajnie :woohoo:

Do zobaczenia pod Alfą o 12.30 + 5 minut dla spóźnnialskich :silly:
2013/09/15 11:47 #10907

Danka

Danka Avatar

Ja jednak odpadam, dopadła mnie jakaś jesienna chandra, na zewnątrz tak ponuro, posiedzę sobie jednak w domu, czekam na słoneczne dni:)
Udanej wyprawy:)
Czas generowania strony: 0.220 s.