Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wizytacja Grzybka 23.05.2015

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wizytacja Grzybka 23.05.2015

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/05/26 13:40 #23898

Lopez

Lopez Avatar

To ja dziękuję , że zaczekaliście w Rulewie :) pozdrowionka

Marcin jak zawsze HD :) najlepsze :)
2015/05/25 13:15 #23874

piowini

piowini Avatar

Dziękuję W imieniu swoim i mojej (prawie) całej rodziny za udany wielodniowy wypad w Bory Tucholskie :) ! Wszystko było bardzo, bardzo udane! :)
Dziękuje za całą organizację organizatorom i wszystkim za towarzystwo!
Dodatkowo dziękuję za film, albowiem raz zobaczyć to więcej niż sto razy usłyszeć.
2015/05/25 10:24 #23872

Danka

Danka Avatar

Marcin, dzięki za filmik. Nie wiedziałam, że tak szybko mknę na moim rowerku :P
Całej trójce dziękuję za wizytację. Mina Pietera, który chyba nie bardzo chciał się z nami rozstawać bezcenna :kiss:
2015/05/24 09:40 #23865

Bartek

Bartek Avatar

Wspanialy dzien na rowerowanie :) Udalo sie nam nakrecic wczoraj ponad 130km przepieknych lesnych terenow - z czego moze tylko z 10km odbylo sie po saharyjskich piaskach :evil: Musze przyznac ,ze pierwszy raz udalo mi sie zmeczyc Pietera - przepraszam drogi kolego ale efekt jakby poboczny :evil: Mam nadzieje ,ze wczorajszy dzien nie zrazi Cie do rowerowania :) Nie utrzymujemy zawsze takiego szalonego tempa - wczoraj gonil mnie czas a strasznie tego nie lubie :/

Wycieczka z grzybersami zaczela sie mocnym ,piaszczystym akcentem zeby pomalu przerodzic sie w asfaltowo-szutrowe szalenstwo :) Szkoda ,ze nie moglismy zostac do konca. Osrodek skontrolowany - piekne okolicznosci przyrody i zacna ekipa - pozostaje tylko zazdroscic ,ze nie moglo sie zostac na noc:/ Dziekuje szanownym kompanom za towarzystwo i pozdrawiam wracajaca juz pewnie grzybkowa ferajne ;)

p.s
Oddzielne pozdrowienia dla Lopeza :P
2015/05/24 00:27 #23864

Matołek

Matołek Avatar

Również dziękujemy za odwiedziny.

Jeśli chodzi o trasę, to szkoda, że nie mogliście zobaczyć jej w całości, bo była malownicza do samego końca. Szkoda też, że nie mogliście być z nami na całej wycieczce.

Dla ścisłości, to komponowaliśmy trasę wspólnie, tak samo jak całość logistyczno-organizacyjną, a właściwie to trasę ja tylko objeżdżałem i nieco skorygowałem. Cieszymy się z udanej wycieczki i pozytywnych nastrojów uczestników.

Pozdrower :silly:
2015/05/23 21:16 #23863

MARCINHD

MARCINHD Avatar

nie mogłem już edytowac postu więc filmiok od HD w HD jest tutaj :
2015/05/23 20:59 #23862

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i ja także dziękuję za miły wyjazd i spotkanie naszych miłych znajomych :)
fajnie było zobaczyć tyle uśmiechniętych buzi :) dziękuję także Lopezowi...... dawno się nie widzieliśmy i także bardzo miło było się zobaczyć :) filmik się montuje.... wstawię dzisiaj lub jutro rano :) pozdrawiam i do następnego.....

PS. nie jestem krasomówcą.... więc tylko tyle z mojej strony :P ale wrażeń z dzisiaj mam na wiele dni :) dziękuję Bartku i Pieterku :)
2015/05/23 20:24 #23860

pieter

pieter Avatar

No to dzisiaj odbyliśmy niezłą wycieczkę, bo i prędkości były pośpieszne, i fajne wspólne rowerowanie z Grzybkowcami po malowniczej trasie skomponowanej przez Matołka, i wyczerpujący powrót po bardzo paskudnych piaszczystych drogach w okolicach Dębiej Góry i Nowej Huty. Tempo zacne, bo Bartek śpieszył się na imprezę :woohoo:, a Marcin również się śpieszył, bo Bartek się śpieszył, a ja też musiałem się śpieszyć, bo nie miałem wyjścia :woohoo: . Miłym akcentem kończącej się wycieczki było spotkanie z Lopezem, który czekał na nas na tarasie pałacu w Rulewie.
Wizytacja Grzybkowców wypadła pozytywnie, selekcja śmieci przy odbytym ognisku wzorowa (osobno puszki i osobno butelki :woohoo:), paszcze uśmiechnięte i widoczny duży zapał do penetrowania Wdeckiego Parku Krajobrazowego. Szkoda, że nie mogliśmy dłużej pobyć z Wami, ale życzymy dalszego, pozytywnego integrowania się ku chwale GSR i panującego nam Prezesa. Czekamy na film Marcina :)
2015/05/22 21:30 #23856

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Pes napisał:
23 to sobota ;)


Pes wiemy :)......... ale Pieterek przypadkiem wpisał piątek zamiast soboty :)
2015/05/22 20:48 #23854

Pes

Pes Avatar

23 to sobota ;)
2015/05/22 19:41 #23853

Bartek

Bartek Avatar

Tez się zjawie:)
2015/05/22 19:25 #23852

MARCINHD

MARCINHD Avatar

proszę o dopisanie mnie do listy wizytujących :P :silly:
2015/05/22 17:42 #23851

pieter

pieter Avatar

Zapraszam do wizytacji Grzybka - start w piątek, 23.05.2015 godzina 6.00, miejsce startu Marina. Celem wypadu jest zbadanie atmosfery w Grzybku, sprawdzenie, czy każdy z uczestników grzybkowania zajmuje (zajmował) przydzielone łóżko, czy po śniadaniu pozmywano i czy humory grzybkowcom dopisują. Dwie godziny przewiduję na dojazd, potem trochę czasu spędzimy z grzybkowcami, udamy się z nimi na wycieczkę i powrót do Grudziądza w tym samym dniu. Są chętni :) ?
Czas generowania strony: 0.147 s.