Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: GSR ma już 10 lat!!!

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: GSR ma już 10 lat!!!

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/07/29 22:49 #25008

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Teraz wiem, że obchodzimy razem urodziny :D

To już sporo dni minęło, ale powszechnie wiadomo, że na życzenia nigdy nie jest za późno. 10 lat to szmat czasu. Nie pamiętam kiedy pierwszy raz coś tutaj napisałem, ale wiem, że od tamtej chwili do teraz to już odcinek na tyle długi, że można spojrzeć na siebie z przeszłości. Także ta strona to wehikuł czasu. Takie "nie wszystek umrę" trochę... Fajnie by było...

Tomku, zbudowałeś coś, co ma dziś sporą wartość. Gratuluję i dziękuję za miejsce, które było i wciąż jest wentylem dla sprężonej pasji. Teraz, ze stowarzyszeniem, jako platformą, możesz i możecie wszyscy, rozwinąć ją jeszcze bardziej, czego z całej łydy życzę ;)
2015/07/28 15:06 #24976

Matołek

Matołek Avatar

Ta sama, a jeszcze wcześniej matematolek, jak jeszcze nie można było stosować polskich znaków :)
2015/07/28 14:52 #24975

użytkownik

 Avatar

Czy Matołek to ta sama osoba co Matematołek, którą znałem wcześniej ? :)
2015/07/21 21:50 #24887

pawel

pawel Avatar

Niewątpliwie był to świetny pomysł z założeniem tej strony. Gratulacje i podziękowania dla Ciebie Matołku za czas, poświęcenie i trud włożony w funkcjonowanie tej strony, a także Stowarzyszenia. Dzięki tej stronie mogliśmy uczestniczyć w kilku wspólnych wycieczkach i poznać wielu rowerowych znajomych, z którymi łączy nas z pewnością jedno - ROWER :) Podziękowania należą się również wszystkim uczęszczającym na tym forum - każdy swą obecnością dołożył cegiełkę do rozwoju tej strony :)
Na przyszłość pragniemy życzyć wszystkim wielu wspaniałych, bezkolizyjnych wypraw rowerowych, żeby wiatr wiał zawsze w plecy :woohoo:
Do zobaczenia na szlaku :woohoo:
Magda i Paweł
2015/07/21 14:46 #24870

Hardy

Hardy Avatar

... już po dziesiątej rocznicy... ale nie szkodzi. Dziękuję wszystkim za wspólne rowerowania :)
Gdyby nie strona GSR, którą założył i prowadzi Tomek, do dziś żyłbym w nieświadomości, jakie piękne okolice i miejsca warte zobaczenia są w naszym regionie. To po drugie.
Po pierwsze - nie poznałbym tylu z Was. Mamy różne charaktery, poglądy, zawody. I co? I nic, nie przeszkadza; zostawiamy to gdzie indziej. Łączy nas jedno - chęć spędzania wolnego czasu na rowerowym siodełku, w fajnym towarzystwie :)
2015/07/21 13:19 #24866

piowini

piowini Avatar

Dołączam się do podziękowań i życzeń, zgadzam się ze wszystkim co na ten temat tu napisano. Uważam, że rola Tomka jest nie do przecenienia, zrobił i robi nadal coś wyjątkowego. Tomek, masz prawo do wzruszeń, podziwiam cie szczególnie za cierpliwość, zdolność do mediacji i łagodzenia różnych przebijających się tu i ówdzie kantów!
Od kilku lat wiem dzięki tej stronie, że nie jestem odosobniony, nie jestem sam, że nie tylko ja zapadłem (kilkadziesiąt lat temu!) na zaawansowaną cyklozę, że zawsze mogę coś nowego się dowiedzieć, przeczytać, napisać, ponarzekać, poprawić nastrój.
Dziękuję za to!
2015/07/21 12:12 #24865

Danka

Danka Avatar

Ja także chciałam podziękować Matołkowi za pomysł założenia tej strony, dzięki niemu i nam wszystkim strona działa bardzo prężnie choć myślę, że wszystko tak dobrze funkcjonuje głownie dzięki niemu. Ma na to wpływ jego ogromna pasja rowerowa i także umiejętność zachowania neutralności w wielu kwestiach a także świadomość istoty tej strony.

Dzięki GSR czuję się w tym mieście w końcu bardzo dobrze, źle zniosłam przeprowadzkę 5 lat temu z Bydgoszczy. Teraz dzięki stronie i wielu pozytywnym osobom z którymi roweruje czuję się tu dobrze. I choć w dłuższej perspektywie planuje zmianę miejsca zamieszkania to ta strona i ludzie to jedyna rzecz której będzie mi brak :)
2015/07/20 09:00 #24830

Matołek

Matołek Avatar

Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa :) Wzruszyłem się :blush:
2015/07/19 20:43 #24822

maly

maly Avatar

:ok: Również dołączam się do podziękowań zalożycielowi tej strony czyli wiadomo Tomkowi pod nickem ( Matołek )

Przez tą stronę poznałem dużo fajnych ludzi z jedną passą zwaną :) Rower :)
Pamiętam pierwszy wyjazd NA WARIATA jakby to bylo wczoraj

Lubię tu zaglądać jak nawet nie mam czasu jeżdzić Bardzo fajnie się czyta te wszystkie opisy wypraw

Dzięki że ta strona istnieje A istnieje dla nas Pielęgnujmy Ją

Pozdrower
B) Maly B)
2015/07/19 20:21 #24821

Uthark

Uthark Avatar

Jeszcze tylko 30 lat i zaśpiewamy "40 lat minęło" ;-)
2015/07/19 17:35 #24815

krzys80

krzys80 Avatar

Gdybym 10 lat temu nie miał internetu i nie trafił na GSR na pośrednictwem linku na jednym z grudziądzkich forów moje życie zapewne byłoby inne, bardziej normalne, nudniejsze, smutniejsze i bardziej pesymistyczne. Tymczasem z zupełnie nieznaną osobą za pośrednictwem GSR umówiłem się na wycieczkę rowerową. To była dobra decyzja. Wtedy wszystko się zaczęło i trwa nadal oby jak najdłużej.

Tomku matołku WIELKIE DZIĘKI za założenie tej stronki i niezłomne jej prowadzenie (bo już niektórzy chcieli ją zamykać).

Dziękuję również wszystkim użytkownikom i odwiedzającym stronkę. Dzięki że jesteście, czytacie, piszecie, jeździcie na rowerach sami i w grupach. Dzięki, że pokazujecie, że w Grudziądzu można coś zrobić i jest to dobre i pozytywne.
2015/07/19 16:56 #24814

iceman150

iceman150 Avatar

Ja podobnie jak Bartek pragnę podziękować wszystkim użytkownikom tej strony, tym zalogowanym i tym nie zalogowanym, tym którzy są z nami od dawna i tym którzy są z nami od początku, a także tym którzy z nami już nie kręcą.
Strona to my wszyscy, więc dziękuję Wam za wspaniałą atmosferę i osobisty wkład, w to co się tu dzieje.

Oczywiście na osobne podziękowania zasługuje matołek który włożył, mnóstwo pracy, czasu, nerwów w to aby ta stronka istniała i się rozwijała.

Także dziękuję, gratuluję i jednocześnie życzę kolejnej dekady aktywnego rozwoju strony rowerowej jak i grupy aktywnych rowerzystów.
2015/07/19 15:40 #24812

sldtwa

sldtwa Avatar

Powiem Wam jedno: takiej strony, która by organizowała środowisko rowerowe w takim stopniu, jak GSR nie ma żadne inne polskie miasto!
Pomysł Tomka sprzed 10 lat okazał się genialny.
Ale sam pomysł nie przyniósłby efektu, gdyby nie aktywność Tomka, jego zaangażowanie w animowanie jeżdżenia na rowerze, jego koncyliacyjny charakter, który pozwalał na skupienie na tej stronie tak różnych niekiedy charakterów.
Dlatego niezależnie od zasług i wkładu wszystkich aktywnych uczestników naszej strony, największe podziękowania i uznanie należą się w chwili jubileuszu naszemu "twórcy" Matołkowi :)
Tomek - jesteś Wielki :)
2015/07/19 15:34 #24811

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i ja dziękuję :) dzięki Prezesi że miałeś taki wspaniały pomysł z założeniem strony a następnie stowarzyszenia :) Dzięki Tobie i kilku osobom ze strony po wielu latach wróciłem na rower i poznałem wielu ciekawych ludzi... Wielkie dzięki i wielu dziesiątek w radości z rowerowania :) :evil:
2015/07/19 14:08 #24810

Bartek

Bartek Avatar

Rowniez chcialbym sie dolaczyc do podziekowan dla Tomka za to ,co robi dla nas wszystkich przez te lata prowadzenia GSRu :) Dzieki stronie poznalem wielu ciekawych ludzi, odwiedzilem mase miejsc o ktorych nie mialem pojecia ze istnieja a moja pasja rowerowa mogla spokojnie sie rozwijac. I to wszystko dlatego ,ze komus sie chcialo - mial pomysl - zrealizowal go i nastepnie wlozyl duzo serca i czasu zeby pielegnowac swoje dziecko ;) A ja moglem przyjsc i zerwac sobie troche owocow tej pracy :) Strach pomyslec co by bylo gdyby GSRu nie bylo - rower pewnie wisialby mi na kolku w piwnicy ;)
Jednak strona to przeciez nie tylko sam Tomek ojciec zalozyciel - GSR to przede wszystkim spora grupa ludzi ,pasjonatow mu podobnych :) To wy wszyscy sprawiacie ,ze jazda na rowerze to czysta przyjemnosc i niczym nieskrepowana radosc :) Dziekuje wam wszystkim za to ,ze jestescie :ok:
Czas generowania strony: 0.238 s.